» » » Питання: Доброго дня !?


Питання: Доброго дня !?

14 березня 12:30, 2014 Яна запитує:

У мене таке питання. Стався ПА, порвався презерватив, на наступний день після я прийняла таблетку Ескапелу в другій половині дня близько 13 00.

Днів через 5 у мене почалося сильне запаморочення і прийшли місячні або щось в цьому роді, тривали вони близько 5-6 днів. Через пару днів т.е сьогодні 14.03.14 вони почалися знову.

Мій менстр. цикл 01 числа кожного місяця, за рідкісним випадком іноді 20. Чому вони знову прийшли? Що це таке?

Дайте відповідь будь ласка !?

14 березня 23:21, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не варто переживати - кровотеча після прийняття Ескапелу, як правило, починається через 5-6 днів, потім у Вас була звичайна менструація. Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ескапел

Найцікавіші новини