» » » Питання: Чи може бути рідкий стілець від Аципол?

Питання: Чи може бути рідкий стілець від Аципол?

3 жовтня 14:52, 2011 Віктор запитує:

Здравствуйте! Лікуючи дитини 7 місяців від застуди, разом з антибіотиком Сумамед даємо Аципол.

І вже кілька днів поспіль у нього пронос (осінь рідкий стілець). Чи може це бути від Аципол? (Температури немає, стан задовільний)

3 жовтня 16:51, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Найімовірніше, така реакція шлунково-кишкового тракту, виникла на дію антибіотика (Сумамеду). Вам необхідно продовжити лікування, призначене лікарем.

Аципол - допоможе нормалізувати нормальний склад кишкової мікрофлори у малюка.

31 липня 9:24, 2014 Ксенія запитує:

Здравствуйте! Не знаю, що робити, мій лікар вийде з відпустки тільки 10 серпня, допоможіть будь ласка! Я проходила лікування, мій діагноз: Хронічний неатрофіческій пангастрит, НР- позитивний, фолікулярний антральний гастрит, хронічний дуоденіт, дуодено-гастрального рефлюкс, хронічний геморой поза загострення, синдром дисбіозу товстої кишки, гемоторная дисфункція жовчного міхура. Лєчна: амоксіціклін 500 мг 2 таб.

2 р. в день, 10 днів, кларитроміцин 500 мг, по 1 т. 2 р. в день- 10 днів, рабепразол 20 мг по 1 таб 2 р. в день 10 днів, потім по 1 табл - 2 тижні, вісмут 10 мг по 2 таб 2 рази на день2 тижні, ріофлора баланс 1 таб 2 р. в день 2 тижні! через 3 дні з цього лікування почалася діарею, але вже закінчила лікування все вже 3 тиждень мучуся не допомагають НЕ лінекс, імодіум, смекта, тільки все розбухає і здається ще гірше стає, купила ентерол 2 дні добре, на 3 все одно діареї, сьогодні останній день ентеролу все одно мучить діареї. до 10 серпня ще далеко, що робити? міклофлора із за антибіотиків, так постраждала? підкажіть, будь ласка які таблетки пити, щоб легше стало?

31 липня 20:11, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не виключено, що на тлі лікування розвинувся дисбактеріоз, тому рекомендую Вам здати аналіз калу на дисбактеріоз і особисто проконсультуватися з лікарем. В даний час для усунення симптомів дисбактеріозу рекомендується прийом таких медикаментів як Бифидумбактерин, Колібактерин, Біфікол і т.д.

Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Діарея (пронос). Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Дисбактеріоз

Найцікавіші новини