» » » Питання: Чи можна пити звіробій постійно?

Питання: Чи можна пити звіробій постійно?

7 лютого 21:42, 2011 Катріна запитує:

Здравствуйте! У мене така проблема весь час нудить, розлад, нездужання, слабкість .... з дому боюся вийти - в туалет весь час хочеться, у транспорті періодично укачівает- і те продовжується років з 14, зараз мені 21 ... лікарі поставили діагноз-хр.гастріт, а через час хр.холецістіт і хр. панкреатит! Що мені робити? як себе вилікувати? (Зараз п'ю звіробій -заваріваю як чай, але тільки раз на день вранці) начебто трохи легше! як тільки перестаю - починається все заново!
Чим себе лікувати? і чи можна пити звіробій постійно?

8 лютого 00:24, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Які дослідження органів травлення проводилися? Які результати?

Порадити Вам лікування можна лише після того, як буде визначений діагноз.

8 лютого 8:17, 2011 Катріна запитує:

Глатает кишку робила узі. Лікар який на узі сказав що це холецестит, лікар на кишці сказав гастрин, мій лікуючий подивившись на всі аналізи підтвердив і додав панкреатіт.чем лікувати?

8 лютого 13:14, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Лікувати дані захворювання необхідно відповідно в приписами лікаря.
При гастриті як правило лікування направлено на ерадикацію хелікобактер пілорі і зниження кислотності шлунка (виняток гастрит, викликані дуоденогастрального рефлюксом),
Панкреатит лікується дотриманням дієти і призначенням замісної ферментної терапії - при ферментної недостатності підшлункової.
Холецистит лікується в залежності від причини:
інфекційний - антібіотікотрерапія + дієта
калькульозний - медикаментозне розчинення каменів жовчного або холецистектомія + дієта

8 лютого 23:29, 2011 Катріна запитує:

і все таки самий цікавий для питання- чи можна пити звіробій постійно? від нього начебто легше!

9 лютого 11:24, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Жоден з препаратів рослинного походження, в тому числі і монокомпонентний, не можна приймати безконтрольно і постійно.

9 лютого 12:15, 2011 Катріна запитує:

а якщо приймати мумійо? воно допоможе вилікуватися?

9 лютого 13:26, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Муміє має загальнозміцнюючу властивістю і допомагає в лікуванні хронічних запальних захворювань.

9 лютого 15:03, 2011 Катріна запитує:

а якщо пити звіробій а в перерві муміє? НЕ наврежу Чи я організму? якщо так можна то який час пити звіробій і скільки робити перерву?

9 лютого 15:06, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Будь фітотерапія і лікування народними засобами повинні обов'язково проводитися під контролем лікаря і з його дозволу. В іншому випадку, Ви ризикуєте викликати загострення наявних у Вас хронічних захворювань.

Найцікавіші новини