» » » Питання: Близько 3-х років тримається температура?

Питання: Близько 3-х років тримається температура?

18 березня 13:08, 2013 Антоніна запитує:

Здравствуйте. Я дівчина 24 років. Підкажіть, будь ласка, що мені робити.

Останні 3 роки спостерігаю у себе підвищену температуру (37-37.5) і пов'язану з нею головний біль. Стільки за ці роки обійшла лікарів і нічого не виявила.

Тому що звертаюся до лікаря тільки тоді, коли щось турбує ще. За цей час перехворіла дуже пріочень часто різними простудними захворюваннями, один раз був герпес на лобі, один раз - лімфовузол запалився.

За весь цей час зробила дуже багато флюорограмм - завжди було все гаразд. Аналіз крові показав запалення, але це могло бути пов'язано з герпесом або іншими застудами. У мене став за цей час низький гемоглобін.

Лор лікар сказав, що все нормально в горлі, хоча періодичний там дере і горить. Дуже часто стала потіти, буквально через годину після душу я вже спітніла.

Загалом, не можу зрозуміти що зі мною ... лікарі не хочуть зі мною займатися ... весь час відмовляються словами "ти просто застудилася". Але я ж знаю ... що застуда - це вже результат температури ... і напевно зниженого імунітету.

Щось його знижує. Горло ніколи не буває корисним, коли приходжу до лікаря з цією температурою і черговий застудою.

18 березня 18:58, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У Вашому випадку є ймовірність, що дані симптоми є проявом вегето-судинної дистонії, а також можуть супроводжувати картину зниженого імунітету. Рекомендую Вам пройти повне обстеження: зробити загальний аналіз крові і сечі, иммунограмму, а також бактеріологічний посів із зіву, здати кров на стерильність.

Після проведених досліджень Ваш лікуючий лікар зможе оцінити ступінь наявних порушень. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в тематичному розділі нашого сайту: Імунітет - основа міцного здоров'я

Найцікавіші новини