» » » Питання: опух підборіддя?

Питання: опух підборіддя?

2 серпня 18:43, 2011 елена запитує:

Здраствуйте! На підборідді виходив прищик, його не видно було але трохи боліла .... день тому мене випадково брат зачепив своїм плечем саме в те місце де виходив прищик. Причому мені не особливо було боляче, але підборіддя після цього опух, синців немає, легке почервонівши ... другий день як Шишак не проходить і болить! Що це може бути?

3 серпня 13:06, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Можливо, сталося поширення інфекції в глибші шари шкіри. Бажано, пройти огляд хірурга (можна і загального хірурга в поліклініці), для виключення більш серйозних станів, які можуть виникнути в такій ситуації - формування абсцесу або фурункула.

1 листопада 10:15, 2012 Ірина запитує:

Добрий день. Я застудилася. Температури немає, болить горло, закладений ніс.

А сьогодні вранці прокинулася і побачила, що в мене набряк на нижній частині обличчя (нижче нижньої губи по обидва боки, але не підборіддя). Чи пов'язано це з хворобою і що можна зробити вдома?

Спасибо.

1 листопада 13:01, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, рекомендується якомога швидше проконсультуватися з ЛОР лікарем або лікарем терапевтом-інфекціоністом для проведення особистого огляду та визначення причини виникнення набряку. Це може бути пов'язано із захворюванням, необхідно виключити епідпаротит.

Не рекомендується займатися самолікуванням, тому це може погіршити ситуацію і викликати набряк гортані. Детальніше даному захворюванні читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Свинка (епідпаротит).

Найцікавіші новини