» » » Питання: перекрут гідатіди?

Питання: перекрут гідатіди?

3 лютого 21:07, 2011 Юлія запитує:

Здрастуйте доктор! Моєму синові в 2 роки зробили операцію з видалення гідатіди правого яічка.Скажіте яєчко буде виконувати свою функцію і яка роль гідатіди? Спасибо!

3 лютого 22:20, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Гидатид - рудиментарні і абсолютно непотрібне чоловікові освіту. Вона є залишком жіночих статевих залоз, які формуються у всіх людей на стадії ембріона, потім, цей залишок у жінок перетворюється на яєчники, а у чоловіків піддається зворотному розвитку.

На функцію яєчка своєчасне видалення гідатіди не вплине жодним чином.

19 травня 12:31, 2012 Сергій запитує:

Власне питання. У 12 років, мені зробили операцію з видалення гідатіди, по швидкій відвезли з сильною пухлиною.

І ось через 6 років (зараз мені 18) знову з'явилися хворобливі відчуття в цьому місці.
Це те-ж захворювання? І куди йти? До хірурга?
Чи можливе повторення цієї хвороби? Наскільки я зрозумів вона віддаляється повністю, і хвороба дитяча.

20 травня 12:02, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, рекомендується проконсультуватися з лікарем урологом або хірургом, для проведення особистого огляду та обстеження, для визначення причини появи болів. Найімовірніше відбулося запалення, тому гидатид видаляють і знову утворитися вона не може.

Детальніше про урологічному огляді читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Урологія.

Найцікавіші новини