» » » Питання: Поликистоз обох яєчників?

Питання: Поликистоз обох яєчників?

28 січня 10:37, 2013 Anna запитує:

Здравствуйте! Мені 21 рік. Нещодавно я проходила УЗД і мені зробили висновок на серії ехограм: картина полікістозу обох яєчників.

Лікарі сказали, що у мене підвищення концентрації чоловічих статевих гормонів (є волосся на грудях) і призначили на 5-й день менструації здати аналізи на гармонь та УЗД, свічки індометацин. Хоча у мене немає задержок. місячні приходять постійно під час і майже безболісно. але шкіра жирна, іноді з'являються прищі. з проблемами ожиріння не стикалася, хоча є невеликий животик.

Статевим життям не живу і не було. Чула що УЗД може неточно визначити полікістоз, це правда? чи потрібно робити аналізи на гармонь? Чи корисно приймати гармональному таблетки в моєму віці?

Тиждень тому була у кардіолога, який призначив мені ліки на 1 місяць і направив до ендокринолога. Спасибо большое заздалегідь !!!

28 січня 16:42, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, УЗД діагностика дає орієнтовні дані про наявність ураження органу, збільшенні його у розмірах, порушення його структури. найімовірніше дані отримані при вашому обстеженні свідчать про те. що у вас є полікістоз яєчників. В обов'язковому порядку рекомендується здати кров на статеві гормони і проконсультуватися сврачом ендокринологом, тому несвоєчасна діагностика і лікування, в подальшому можуть призвести до безпліддя.

Детальніше про синдром полікістозних яєчників, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Синдром полікістозних яєчників.

Найцікавіші новини