» » » Питання: поліп ендометрія після аборту медичного?

Питання: поліп ендометрія після аборту медичного?

19 листопада 12:25, 2013 Тетяна запитує:

Здравствуйте. на терміні 13 тижнів вагітності 23 жовтня 2013р мені зробили медичний аборт. мені 27 років. до вагітності у мене була міома 11м вроди б не росла і аденоміоз стадії не було. Після аборту я пішла на узі 17 листопада, сказали поліп великий сам з місячними вийде, треба чистити.

18 листопада почистили під загальним наркозом, сьогодні 19 листопада кровотечі немає, маже трохи кров'яними виділеннями. Давним давно мені призначали Жаннін, тоді у призначенні було написано ко-Джаннін, але в я їх не пілп, призначали в якості лікування аденоміозу.

Коли після вискоблювання мені їх можна почати приймати ?? коли повинні взагалі прийти місячні ?? Зараз після вискоблювання я п'ю антибіотик ципрофлоксацин по500мг 2 рази на день виходить упаковка на 5 днів і Ельовіт вітаміни так само продовжую як і пила. Лікар яка чистила сказала Жанін можна тільки на п'ятий день після вискоблювання, але місячних як таких та нет, що значить можна буде починати на п'ятий день не залежно від того будуть місячні чи ні ??? І яка різниця між Жанін і ко-Джанін який мені призначали рік тому (його я в аптеці не зустріла, тільки Жанін)

19 листопада 21:20, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Після проведення аборту менструація зазвичай починається через місяць. Самостійно починати приймати препарат Жанін не слід, оскільки призначення повинно бути зроблено лікарем на підставі Вашого сьогоднішнього стану.

Антибіотики Вам слід продовжувати приймати за схемою, призначеної лікарем. Найімовірніше, що з препаратом Жанін у Вас невірна інформація - фармацевтична компанія виробляє даний медикамент під однією назвою - Жанін.

Даний контрацептив після аборту в першому триместрі вагітності рекомендується починати в той же день. Детальніше про даний контрацептиви Ви можете дізнатися з розділу: Жанін

Найцікавіші новини