» » » Питання: прийом лінденет30 при зміні часових поясів?

Питання: прийом лінденет30 при зміні часових поясів?

29 жовтня 7:33, 2010 Галина запитує:

Здравствуйте! Я приймаю ліндінет30. Рекомендується приймати таблетки в один і той же час доби.

Я часто літаю у відрядження, різниця в годинних поясах 7:00. Як краще приймати таблетки після перельоту, в той же самий час або відняти 7:00?

Наприклад, вдома я приймаю таблетки перед сном, о 22.30. Після перельоту цей час одно 15.30.

Слід брати таюлеткі о 15.30 або продовжувати о 22.30 за новим часом?

29 жовтня 12:13, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Значення в прийомі даного препарату має не час доби, а 24-х годинний інтервал між прийомами - тому стежте за тим, щоб між прийомами проходило близько 24-ї години.

18 червня 15:22, 2013 Інна запитує:

Добрий день! Я приймаю протизаплідні таблетки "Джес".

Незабаром належить переліт, різниця буде становити 8 годин тому. У своєму годин поясі п'ю таблетки о 22.00.

У який час мені необхідно пити їх там? Так само в 22.00 або ж о 14.00?

18 червня 15:58, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Все залежить від того, наскільки довго ви пробудете в цьому часовому поясі. в тому випадку, якщо тривалість перебування складе місяць і більше, рекомендується поступово змістити час на найбільш зручне для вас, в тому випадку, якщо змішання становить не більше 12 годин, то контрацептивна дія не змінюється і ви продовжуєте його приймати у звичайному режимі. Якщо ж зміна часового пояса не тривала, то немає необхідності міняти час прийому, тобто ви починаєте приймати препарат Джес в 14 годин.

Детальніше про даний контрацептивному препараті, читайте в циклі статей, перейшовши за посиланням: Джес.

30 вересня 12:43, 2014 Настя запитує:

Здравствуйте! У зв'язку з переїздом у мене змінюється годинний поліс на 3:00
Тут я п'ю його в 20: 30, в якій час мені пити там? Скажи будь ласка

30 вересня 12:52, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Враховуючи, що різниця становить всього 3 години, а при зміні часу прийому гормональних контрацептивів до 12 годин ефективність їх дії не змінюється, немає сенсу переносити час прийому - для Вас звичніше буде приймати протизаплідні таблетки в колишній час, тим більше що контрацептивний ефект від цього не зміниться і ризик вагітності не збільшиться.

Найцікавіші новини