» » » Питання: прийом преднізолону?

Питання: прийом преднізолону?

27 листопада 20:38, 2010 Вероніка запитує:

Здравствуйте! Я вагітна на7-8 тижня, здавала аналізи на гормони і виявилося підвищення гормонів (аналіз ДГА як то так лікар сказала начебто) і призначили прийом преднізолону, спочатку прийом був по четвертинці таблетнікі але після прийому тиждень здавала знову аналіз, і знову підвищення так і держиться .пропісалі по половині таблетки і через тиждень здати треба буде аналіз, як взагалі отразітться пріеметого препарату, небезпечно це чи нет.скажіте ласка.

28 листопада 18:06, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Прийом Преднізолону Вам просто необхідний, інакше може трапитися викидень. Своєчасно контролюйте рівень ДГА, прислухайтеся до рекомендацій фахівця.

29 грудня 20:05, 2010 таня запитує:

Здравствуйте, я теж вагітна, у мене приблизно 5я акушерська тиждень. ДГА підвищений і теж п'ю преднізолон, мені його призначали ще давно, п'ю, напевно вже більше ода і до вагітності пила, п'ю по 3 таблетки вранці і по 2 таблетки ввечері ... це дуже велика доза і чи може нашкодити малюкові?

Мій ендокринолог каже, що нічого страшного, але я дуже переживаю !!! Скажіть будь ласка, якщо його скасувати або пити в меншій дозі, може буде краще?

Мені головне, чтои дитинка розвивався нормально!

29 грудня 21:47, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ми Вам настійно рекомендуємо утриматися від самостійної скасовані або зниженні дозування препарату преднізолон. Цим Ви можете спровокувати спонтанний аборт (викидень) через гормонального порушення.

Найцікавіші новини