» » » Питання: Розшифровка аналізів на гормони?

Питання: Розшифровка аналізів на гормони?

10 листопада 12:35, 2013 Тетяна запитує:

Мені 45 років. З минулого року почалися перебої з менструацією. З'явилися припливи, пітливість і т.д. Поставили діагноз "ранній клімакс", Без здачі аналізів на гормони були показані утрожестан, лінденет 30, дюфастон ,, "Ярина.".

Всі препарати приймала "по черзі" т.к. не підходили з тих чи інших причин .. Цього року з'явилися дуже сильні припливи, які тривали по 15-25 хв, дуже важкий стан !!! (В анамнезі у мене вегето-судинна дистонія, хр. Пієлонефрит обох нирок, хр. Цистит, хр, гастрит .. і т.д.) Лікар призначила ЗГТ "Анжелік" який дуже мені допоміг і добре мене підійшов, але .. після 1 міс використання, при початку прийому другої коробки почалися місячні, які тривали 15 днів і лише з прийомом кровоостанавливающих коштів вони зупинилися, зате потім на обличчі і шиї з'явилися жахливі прищі (внутрішні) , що не "визрівали".Гінеколог Відправила до дерматолога, Цей лікар порекомендувала припинити прийом " Анжелік" і здати аналізи на гормони, і кров на біохімію..Пропісала гель "базірон" і вмиватися препаратами "Біодерма" - Через тиждень особа повернулося в колишнє хороший стан, але ... знову почалися припливи (вночі до 6 разів).

Вчора забрала результати аналізів на гормони, здавала на 4 день місячних, ось результат: ФСГ - 27,7 мед / мл, ЛГ- 10,29 мед / мл, пролактин - 203 мед / л. .. Ось виходить одне лечу, інше "калічити".. Що мені далі робити ??

10 листопада 13:00, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рівень пролактину у Вас в нормі, а показники ЛГ і ФСГ, на жаль, перевищують нормальні значення. В даному випадку Вам необхідна консультація гінеколога-ендокринолога, який зможе підібрати для Вас адекватне лікування. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в розділі нашого сайту: Гормональні порушення

Найцікавіші новини