» » » Питання: Розшифруйте аналіз на гепатит В.?

Питання: Розшифруйте аналіз на гепатит В.?

9 вересня 8:11, 2014 Гість запитує:

Здравствуйте! Я вагітна в терміні 14 тижнів. У 2007 році щеплена від гепатиту В. здавати аналіз крові на антитіла до поверхневого вірусу В (А-Hbs) результат 87.06 mIU // ml норма написана менше 10ти.

Мені відразу поставили вірусний гепатит в консультації та направили до інфекціоніста. Чи достатньо цього аналізу для того щоб ставити діагноз ???

9 вересня 10:48, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рівень антитіл до поверхневого антигену вірусу гепатиту В (А-Hbs) є одним із маркерів, що вказують на проведену вакцинацію або на первинне захворювання вірусним гепатитом В. Збільшення цього показника після проведеної раніше вакцинації вказує на те, що через 3-6 місяців потрібно провести ревакцинацію . Рекомендуємо Вам не панікувати і особисто відвідати лікаря інфекціоніста для проведення огляду та визначення подальшої схеми ревакцинації (після народження дитини).

Також рекомендуємо продовжувати спостереження в плановому порядку у лікаря гінеколога.

9 вересня 11:30, 2014 Гість коментує:

Тобто діагноз поставлений у консультації поспішний? І потрібна лише ревакцинація? Так як питання в тому, що вони скрізь вже написали (і в обмінній Катрі і в своїй), що у мене хронічний гепатит (це навіть без заклченія інфекціоніста) і народжувати мене в цьому випадку повезуть в інфекційне відділення якщо нічого не виправити.

Нічого не турбує, біохімічний аналіз зданий місяць тому-хороший.

9 вересня 21:23, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Результат дослідження свідчить про те, що Ви раніше були вакциновані проти вірусного гепатиту В і в даний час потрібно ревакцинація. Термін ревакцинації при даних показниках становить приблизно 3-6 місяців, але більш точно визначається лікуючим лікарем інфекціоністом, якого ми Вам рекомендуємо відвідати.

Найцікавіші новини