» » » Питання: Розшифруйте результати першого скринінгу?

Питання: Розшифруйте результати першого скринінгу?

22 березня 10:14, 2013 Наталія запитує:

Добрий день! Мені 27 років, зріст 159 см, вага 62,2 кг. перша вагітність, абортів і викиднів не було, спадкових захворювань в роду не було. Перший день останньої менструації 11.12.12.

3 березня мені проводили скринінг першого триместру.
У бланку узі є наступні показники:
КТР - 36 мм.
плодове яйце - 1
відповідає 11 тижням вагітності
Особливості: хоріон кільцеподібний
і потім здається ВП 0,15 (не впевненість на рахунок букви В)

У бланку результатів скринінгового тесту Синдрому Дауна:
PAPP-A 0.6 mlU / ml скорр. MoM 0.32
fb-hCG 135.0 ng / ml скорр МОМ 2,23
Подвійний тест на дату забору проби > 1: 50
Віковий ризик 1: 797
Трисомія 21 підвищений ризик
PAPP-A низький рівень
Трисомія 13/18 1: 1791 низький ризик

Сукупного аналізу по узі і крові у мене немає, мій лікар мені ніяк не прокоментував мої результати.
Прошу Вас роз'яснити мені!
Спасибо большое!

22 березня 12:17, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка брали ви препарати прогестеронового ряду (Утрожестан і Дюфастон) не було у вас загрози переривання вагітності на момент здачі аналізу? Тільки після отримання відповіді на дані питання ми зможемо адекватно інтерпретувати дані і дати подальші рекомендації.

Детальніше про скрининговом обстеженні читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Скринінг.

22 березня 12:21, 2013 Наталія коментує:

Жоден з вказаних Вами препаратів я не приймала. Чи була загроза переривання вагітності мені невідомо, на огляді мені такого не говорили, а самопочуття у мене було відмінне.

Ніякого токсикозу, запаморочень і т.п. На тижні була температура трохи більше 38 градусів, лікувалася виключно народними засобами.

22 березня 20:49, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

З урахуванням підвищення рівня ХГЧ, а так само зниження рівня РАРР-А, рекомендується проконсультуватися з лікарем генетиком і провести додаткове инвазивное обстеження амніоцентез, який дозволить виставити точний діагноз і визначити подальшу тактику ведення вагітності. Детальніше про вагітність і скрининговом обстеженні, під час вагітності, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: скринінг, Календар вагітності.

22 березня 12:23, 2013 Наталія запитує:

на 4-5 тижні температура !!!

22 березня 16:46, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть, будь ласка, яка у Вас температура, скільки часу вона триває, постійна чи ні, а також уточніть, що ще Вас турбує, після чого ми зможемо відповісти докладно на Ваше запитання. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в тематичному розділі нашого сайту: Висока температура

22 березня 16:51, 2013 Наталія коментує:

Температура була приблизно 2 дні, максимально висока була 38,2, супроводжувалося сухим кашлем. Було це на ранньому терміні вагітності, приблизно на 4-5 тижні.

Вилікувалася я дуже швидко, пила журавлинний морс, молоко з медом і полоскала горло відваром липи. Після цього мене взагалі нічого не турбувало.

Відчуваю себе чудово!

22 березня 20:00, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Враховуючи підвищений ризик по трисомії 21, який був визначений в результаті скринінгового дослідження, рекомендую Вам особисто проконсультуватися з лікарем генетиком. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в розділі: Скринінг

Найцікавіші новини