» » » Питання: ризики скринінгового тесту беремен.?

Питання: ризики скринінгового тесту беремен.?

15 вересня 11:57, 2014 Катерина запитує:

Добрий день! Допоможіть розібратися з ризиками скринінгів т.к лікар - генетик каже, що перший скринінг інформативніше ніж другий, а в другому скріненге інформативніше УЗД.

І другий скринінг можна було і не робити, але особливо нічого іне пояснив як бути. Як японімаю, на мій результат вплинуло підвищений ХГЛ ???

І що могло на нього так вплинути ??? Чи варто мені передавати якісь аналізи? Зараз у мене термін 17-18 тижнів?

Чи варто просто перечекати кров або вона не інформативна без УЗД ??? ЗАРАНЕЕ дуже вдячна.
Перше УЗД: останні місячні 9.05.14 термін вагітності на момент УЗД 12-13 тіжнів.
КТР 59,6 мм
БПР 20,4 мм
ОГ 74,4 мм
ОЖ 57,7 мм
ДС 6,5 мм
УЗ-маркери хромосомної патології:
Комірцевій простір 1,6 мм
Довжина носової кісткі 2,73 мм
Венозна протока / доплерометрія 3 фазні.

Результат скринінгового тесту Синдрому Дауна.
Скориговані МОМ та обчислені ризики
PAPP -A 3.4 mlU / ml. 1.07 скорр.МоМ
fb-hCG. 41.1 ng / ml. 1.13 скоро.МоМ

Дата ультразвукового дослідження
Дата УЗД 9.08.14. Шийна складка. 1.60 мм

КТР 59.6 мм. Носова кость.Візуалізіруется
Термін вагітності по КТР 12 + 2
Термін вагітності на дату забору 12 + 2
Біохімія.ріск + NT на дату забору проби

16 вересня 16:51, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Основні показники скринінгу, РАРР-А та ХГЧ у Вас в межах норми (для обох показників нормою є значення 0,5-2 МОМ), а також показники УЗД відповідають терміну вагітності, тому приводу для занепокоєння немає. Рекомендуємо Вам не хвилюватися і продовжувати спостереження у лікаря гінеколога в плановому порядку.

16 вересня 17:00, 2014 Катерина коментує:

Перепрошую, але ось ця частина питання чому то вам
недошла. Саме друга частина скринінгу Меен хвилює. Спасибі ще раз. Термін вагітності по КТР 12 + 2 Термін вагітності на дату забору 12 + 2 Біохімія.ріск + NT на дату забору проби

16 вересня 17:15, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Дана частина питання присутній в минулому повідомленні. Якщо є додаткові відомості, повідомте нам їх, будь ласка.

Найцікавіші новини