» » » Питання: свічки тержинан від молочниці?

Питання: свічки тержинан від молочниці?

13 жовтня 9:09, 2014 Тамара запитує:

Здрастуйте, у мене невелика ерозія, геніколог взяла мазок на ІПСШ, аналіз виявив молочницю, лікар сказала випити одноразово флуконазол і 10 днів вводити свічки тержинан. Я ввожу вже 5 день, але ніяких змін не спостерігаю, свербіж як був, так і залишається.

Все роблю правильно: тримаю перед введенням в у воді протягом 30 секунд, ввожу, на мій погляд теж як належить. Виділення часом прозорі слизові, а часом білі, без запаху.

І після сечовипускання з'являється печіння. На який день свічки знімуть запалення?

І чи допускається такий момент, що вони і зовсім не допоможуть?

13 жовтня 9:56, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Як правило, ефект від застосування даного препарату спостерігається після проведення повного курсу лікування, тому рекомендуємо Вам пройти весь курс і після цього повторно відвідати лікаря гінеколога для проведення огляду. Також рекомендується здати контрольний мазок через 7-10 днів після закінчення лікування.

Такий симптом як печіння може спостерігатися на тлі лікування (як правило, на початку), що є одним з побічних ефектів даного препарату. Проте, виникнення печіння при застосуванні свічок Тержинан не є підставою для відміни препарату - лікування рекомендується продовжувати.

22 жовтня 13:18, 2014 Тамара запитує:

Курс лікування тержінананом закінчився. Тепер у мене спостерігаються білі водянисті виділення без запаху.

І залишається білий наліт на трусах, але не свербежу ніякого дискомфорту немає. Чи означає це що молочниця не пройшла?

До гінеколога сходити немає можливості.

22 жовтня 16:14, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Не виключено, що лікування не завершено, тому є необхідність здати мазок повторно і особисто відвідати лікаря гінеколога, оскільки без здачі мазка відповісти на Ваше питання не представляється можливим.

Найцікавіші новини