» » » Питання: Симтоми ВІЛ?

Питання: Симтоми ВІЛ?

25 вересня 20:59, 2011 Олександр запитує:

Здравствуйте! Хотілося б дізнатися відповіді на пару вопросов.Ізвіняюсь заздалегідь за подробицю.
Познайомився одного разу з дівчиною і запросив її до себе.
У той же вечір пару раз з нею поцілувався (начебто не глибоко) .Секса не було.
Була тільки мастурбація (я скінчив з її допомогою) .Влагаліщних виділень на її руках начебто не було.
Через півтора тижні (приблизно) помітив що в мене ввечері піднялася температура до 37,0.Утром наступного дня
опустилася до 36,3 або 36,8 не пам'ятаю уже.А ввечері піднялася до 37,1 і приблизно через годину-півтори опустилася
до 36,9.После цього я ввечері того ж дня поїхав відпочивати з друзями (вживав напої спиртні), приїхав ночью.Утром була температура 36,8 (9), потім
в перебігу дня була 36.7 ... 36.8.
Наступних чотири дні температура вранці була 36.1-36.3, ввечері - 36,7-36,8 (9)
Через 4 дні температура пару днів увечері піднімалася (17,00-19,00) до 37.0 ... 37.2 і приблизно через 1,5-2 години
падала до 36,7 ... 36,9.Потом ще пару днів все начебто нормально: вранці 36.1-36.3, увечері 36,5 ... 36,7 (8) .І знову почалася: вранці
температура нормальна, а ближче до вечора 37,0-37,2 і падає через 1-2 години до 36,7 (8).
Хотів би дізнатися чи міг я заразитися таким шляхом? Чи можуть такі скачки температури бути симптомами ВІЛ?

26 вересня 16:48, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо на руках дівчини не було кровоточивих порізів, і не було піхвового секрету - ймовірність зараження ВІЛ виключена. Найімовірніше, описані Вами скачки температури можуть мати нейрогенний характер, і не є симптомами ВІЛ.

Для власного спокою, Ви можете пройти обстеження на ВІЛ. Зазвичай, обстеження проходять двічі: через 3 і через 6 місяців, після ймовірного контакту з ВІЛ інфекцією.

За цей період часу в організмі, в 100% випадків виробляються антитіла до ВІЛ, які можна буде виявити, якщо зараження відбулося.

Найцікавіші новини