» » » Питання: Скажіть, чи можуть мої хвороби бути наслідком наявності паразитів в організмі ???

Питання: Скажіть, чи можуть мої хвороби бути наслідком наявності паразитів в організмі ???

24 грудня 22:20, 2011 Ірина запитує:

Здрастуйте, мені 24 роки і в мене вже ціла купа проблем зі здоров'ям, 1, 5 роки тому у мене видалили кісту на руці, потім у мене почалася мастопатія і пізніше знайшли кісти в молочних залозах, тепер недавно на узі знайшли поліп жовчного міхура і рекомендують робити операцію з видалення жовчного міхура, та ще у мене постійні проблеми з ЖКТ, які почалися десь рік назад-здуття, підвищене газоутворення з неприємним запахом, непостійний стілець: то запор, то понос
мені сказали знайомі, що всі дані проблеми можуть бути пов'язані з наявністю паразитів в організмі, скажіть чи так це? які аналізи порекомендуєте здати в зв'язку з цим? підкажіть, будь ласка. І до якого лікаря слід звернутися для направлення на дані аналізи? може можна попити якісь препарату для профілактики?
Ще хотіла б порадитися з приводу поліпа в жовчному, яку тактику ви б порекомендували: видаляти або спостерігати поки?

25 грудня 20:48, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Наявність кісти на руці, мастопатія, і поліп жовчного міхура не пов'язані з наявністю паразитів. Для уточнення діагнозу і проведення коректного обстеження рекомендується проконсультуватися з лікарем інфекціоністом-паразитологом і здати кров на паразити, а так само кал на яйцегліст і дисбактеріоз.

Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і визначить необхідність в призначенні курсу протигельмінтних терапії, а так само адекватно підбере вам препарати. При наявності поліпа в жовчному міхурі необхідно знати точну локалізацію і розмір поліпа для прогнозування ситуації та отримання адекватної консультації, а так само уточніть будь ласка чи є скарги на даний момент?

Детальніше про паразитів і поразках жовчного міхура читайте перейшовши за посиланнями: Глисти, Холецистит.

26 грудня 00:36, 2011 Ірина коментує:

поліп у мене розміром 5.5 мм, аденоматозний, знаходиться на шийці жовчного міхура, при ЦДК аваскулярний, мені лікар ніякого додаткового обстеження не призначив, сказав через 2 місяці з новим узі, скажіть чи не небезпечно чекати так довго, я читала, що поліпи слід видаляти , скажіть, чи правильну тактику вибрав лікар?

26 грудня 18:05, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

В даному випадку, якщо всі лабораторні дані в нормі, і самопочуття нормальне можна динамічно спостерігати за станом поліпа і провести УЗД діагностику для підтвердження діагнозу та визначення подальшої тактики лікування. У тому випадку, у вас є виражений больовий синдром або інші скарги, необхідно повторно проконсультуватися з лікарем хірургом для вирішення питання про необхідність проведення термінового хірургічного лікування.

Вибір методу лікування залишається за вашим лікарем: лапароскопія або лапаротомія.

Найцікавіші новини