» » » Питання: сліди від герпесу?

Питання: сліди від герпесу?

5 січня 10:28, 2011 Ірина запитує:

Добрий день,
у мене на обличчі (на носі) місяць тому з'явилася пляма герпесу. Треба сказати, що герпес висипав у мене один раз на рік після перенесеної загальної застуди вже в постійному режимі років 5 і після курсу лікування ацикловіром все проходило.

Після тижневого лікування ацикловіром воно не пройшло і мені порекомендували перейти на більш сильні таблетки - я пропила курс вальтрекса (валацикловіру, 10 таблеток). Пляма швидко почало зникати, але ось минуло вже 2 тижні, але на носі залишилися червоні сліди.

Самого запального процесу немає, але почервоніння не проходить. Я спробувала лікувати актовегином, але воно не допомагає.

Що ж робити?

5 січня 13:30, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У Вашій ситуації бажано зробити аналіз крові на антитіла до вірусу простого герпесу, для визначення ступеня активності процесу. У тому випадку, якщо вірус все ще активний, потрібно буде продовжити терапію.

21 березня 14:34, 2011 Руслан запитує:

Зазвичай герпес виходить у мене на губах і дуже рідко він виходить на носі, і в цей раз після чергового виходу герпесу на носі, залишилися червоні плями, вже місяць вони не проходять. До лікарів не звертався і не знаю навіть якого саме потрібно звернутися. Допоможіть будь ласка, може вони пройдуть або потрібно прийнятий якісь заходи або підкажіть якими засобами можна прибрати ?!

21 березня 16:55, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Найімовірніше, ці плями пройдуть самостійно. Однак Вам необхідно здати аналіз крові на антитіла до вірусу герпесу, якщо буде виявлено активний процес, потрібно буде пройти лікування.

Призначити лікування може інфекціоніст після огляду та ознайомлення з результатами аналізу крові на антитіла.

Найцікавіші новини