» » » Питання: термін зачаття?

Питання: термін зачаття?

5 серпня 12:16, 2014 Еліс запитує:

Добрий день, допоможіть визначити термін зачаття. Місячні останні були 21.03 (до цього 24.01., 21.02), але застосовувала Ескапел і в січні і в лютому, не знаю, чи вплинуло це на цикл. (Місячні йдуть кожен місяць, починаються іноді раніше на 2/3/4/5/6/7 днів).

ПА був з 23.03 на 24.03. і 03.04 і 04.04. (ці два дні - з сім'явипорскуванням в піхву). Чи могло зачаття настати від ПА з 23 на 24.03?

Чи могли сперматозоїди дожити до дня овуляції, яка була на мою особисту визначенням по тесту позитивного - 03.04? Коли відбулося зачаття, якщо врахувати наступні дані УЗД і ХГЧ: результати моїх УЗД: (проінтерпретіруют, будь ласка, прошу, самі для точності): ПЕРШЕ УЗД 30.04.2014 (КТР 2,5, ВДПЯ 20), ДРУГЕ УЗД 06.05.2014 (КТР 9мм), ТРЕТЄ УЗД: 07.06 (КТР 46), ЧЕТВЕРТА УЗД 10.06. (КТР 61мм.) П'ЯТА УЗД: 14.06. (Ктр65), ШОСТЕ УЗД 22.06. (КТР 74).

Тепер про резульатате ХГЧ по крові. 14.04 -49,09 крейда, 17.04 -222 крейда. Порівнюючи мій результат ХГЧ з таблицею норми ХГЧ по днях (кількість днів після зачаття / овуляції) виходить, що зачаття випадає на 02.04.

По таблиці норм ХГЧ на 11 день після зачаття (овуляції) мінімальне значення-11 середня-28 максимальне -45, я здавала кров 14.04. , Тобто як раз через 11 днів після ПА від 03.04. (В день, коли тест на овуляцію був позитивним), але моє значення -49. А максимальне для цього дня-45, як я вже писала.

Те ж і з результатом, зданих мною через 3 дня 17.04. Тобто показники соответствуютв бОльшей ступеня 12му дню після зачаття (а не 11му, як я припускала), але також і 13,14 і 15 дня, хоча для цих днів виходить, що мій показник дуже низький, мінімальний.

Ніяких ознак через що могло б бути підвищення - не було (ні токсикозу, ні гестозу, ні сах. Діабету, ні інших причин, перерахованих вами в статті про ХГЛ). Виходить, що зачаття відбулося 02.04 або раніше ??? Або всі ці таблиці з точністю до дня-дурниця? Або коли ми говоримо про моє 11м дні після овуляції, то маємо на увазі і найперший день зачаття включно? Допоможіть, будь ласка

5 серпня 19:53, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Враховуючи, що точних значень як по УЗД, так і по ХГЧ для кожного дня вагітності не існує, а завжди є діапазон прийнятних меж, не варто намагатися на підставі їх аналізу визначити точну дату зачаття. З урахуванням Вашого менструального циклу зачаття не могло статися 23.03.

З 31 березня по 8 квітня зачаття могло статися в будь-який день, але найбільша вірогідність припадає на середину фази овуляції.

Для більш детального розгляду даного питання рекомендую Вам особисто відвідати лікаря гінеколога. З даного питання докладніше читайте в наступних розділах нашого сайту: Зачаття дитини, Овуляція, Розрахунок терміну вагітності, УЗД в акушерстві та гінекології, Навіщо роблять аналіз крові на ХГЧ

6 серпня 11:51, 2014 Еліс коментує:

Спасибі вам за відповідь, я правильно зрозуміла, що ви маєте на увазі, що саме зачаття не могло відбутися не тільки 23.03., Але зачаття і в наступні дні не могло статися від статевого акту, який був саме 23.03? Тобто якщо овуляція була з 31.03-08.04., то сперматозоїди просто не змогли б її дочекатися?

Скажіть, будь ласка, середина фази овуляції в моєму випадку на які числа випадає? І ще таке питання: я правильно думаю, що, припустимо, з якихось причин навіть якби була рання овуляція (з 23.03 по 30.03), то зачаття, відповідно сталося б у дні з 23.03 по 30.03? але якщо дивитися мої результати ХГЛ, то можна відразу викинути числа з 23 по 29 точно, тому що мої результати ХГЛ для цих днів овуляції / зачаття незрівнянно низькі, що означало б мало не замерзлу вагітність.

А ось зачаття 30.03. підходить, але знову ж, мій показник був би дуже низький. Але все ж виникає ще одне питання: до 30.03 могли б дожити сперматозоїди?

Також ви кажете, що точних значень як по УЗД, так і по ХГЧ для кожного дня вагітності не існує, а завжди є діапазон прийнятних меж. Але ж я і маю на увазі діапазон.

Тобто для 11 дня після зачаття діапазон 11МЕ / л мінімум -45МЕ / л максимум. А у мене -49 МО / л. Тобто в прийнятний діапазон для цього дня не підходить.

Чи означає це точно не 11 день після зачаття? Спасибі Вам за ваші відповіді

6 серпня 15:17, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Враховуючи, що фаза овуляції припадає на 31.03-08.04, вагітність від статевого акту, що стався 23.03 неможлива. Зверніть, будь ласка, увагу на всю інформацію, яку ми Вам неодноразово повідомляли.

Також настійно рекомендуємо особисто відвідати лікаря гінеколога і продовжувати спостереження в плановому порядку. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: УЗД під час вагітності. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Календар вагітності

7 серпня 14:15, 2014 Аліса запитує:

Добрий день, підкажіть, будь ласка, коли ви пишіть, що фаза овуляції припадає на 31.03-08.04. Ви маєте на увазі, що статеві акти саме в ці дні можуть привести до вагітності і зачаття?

Чи це означає, що овуляція може наступити в будь-який з цих днів с31.08по08.04, а статеві акти, які можуть призвести до вагітності, можуть бути як до 31.03, так і після 08.04 ???? І ще скажіть, будь ласка, середина фази овуляції в моєму випадку на коли випадає?

7 серпня 22:11, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Фаза овуляції - це період менструального циклу, коли з найбільшою ймовірністю може відбутися овуляція і, відповідно, зачаття. В середину фази овуляції зачаття найімовірніше, у Вашому випадку це дні з 03 по 05.04, але це не свідчить про те, що зачаття в обов'язковому порядку повинно відбутися саме в ці дні, це лише припущення, яке найбільш відповідає дням можливого зачаття.

Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Менструальний цикл і менструація і в циклі статей: Овуляція, Гінеколог. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Календар вагітності

8 серпня 12:00, 2014 Еліс запитує:

Добрий день ще раз, скажіть, будь ласка я правильно розумію, що, якщо, припустимо, зачаття відбулося, тобто запліднення, потім на 2-10 день відбувається імплантація ембріона до матки, і тільки з цього моменту в організмі жінки починає вироблятися ХГЧ ??? А тому імплантація може відбуватися у всіх індивідуально - у кого-то вже на 2й, у кого-то тільки на 10 день після запліднення, то і ХГЛ різний у всіх з моменту зачаття, і тому про термін точного зачаття не можна говорити?

Я правильно все зрозуміла? Спасибі за відповідь

8 серпня 18:44, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вироблення ХГЧ в організмі вагітної жінки починається з 7-10 дня після зачаття, але не після імплантації ембріона в порожнину матки. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: УЗД під час вагітності. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Календар вагітності і в циклі статей: Навіщо роблять аналіз крові на ХГЧ

Найцікавіші новини