» » » Питання: Трихопол?

Питання: Трихопол?

8 грудня 19:24, 2011 Марина запитує:

Здравствйте! У мене знайшли трихомоніаз, лікар прописала мені 1 таблетку Мікосіста, орнідазол по 2 таблетки на день і трихопол вагінальні на 10 днів.

Перед сном я вводжу таблетку трихопола, але чомусь вона не растворяетя всередині, хоч я її і змочую перед цим, мене це насторожує. Скажіть це так і повинно бути або я щось не правильно роблю ??

І взагалі при цьому всьому можна вилікуватися ??

11 грудня 15:58, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Пігулка повністю і не може розчинитися, вона розм'якшується, ставати рідкої і обволікає все піхву, а коли ви встаєте її надлишки просто випливають, це абсолютно нормальний процес. Лікування призначено правильно і не вимагає проведення коригування.

На час лікування рекомендується повністю виключити статеві контакти і лікування повинно проводитися обом статевим партнерам. при дотриманні всіх рекомендацій лікаря фахівця ви зможете домогтися одужання. Детальніше про дане захворювання читайте в циклі статей перейшовши за посиланням Трихомоніаз.

12 грудня 21:11, 2011 Марина коментує:

а що якщо вона не стає рідиною ??

12 грудня 23:02, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Вагінальна таблетка і не повинна ставати рідиною, вона розм'якшується в піхву покриваючи всі стінки піхви і надлишки виділяються у вигляді в'язкої або сметаноподібної субстанції, або у вигляді сирної маси.

Найцікавіші новини