» » » Питання: У мене 13 тижнів вагітності і я застудилася. Якими засобами лікуватися?

Питання: У мене 13 тижнів вагітності і я застудилася. Якими засобами лікуватися?

3 жовтня 17:35, 2011 Юлія запитує:

Мені 32 роки. Перша вагітність.

Третій день температура 37, закладеність носа, слабкість, знижений тиск 96, пульс 85. У 2005 році була операція на серці - прихована форма WPW.

У 2009 році була оперована з приводу - Лейоміома матки з поширеним фіброзом і вогнищами гіалінозу строми. Можна мені застосовувати краплі в ніс - Назол БЕБІ і панадол?

Або інші препарати, або тільки народні засоби - які? З повагою Юлія.

3 жовтня 18:42, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем терапевтом для проведення особистого огляду та призначення адекватного лікування. рекомендується рясне тепле пиття, морси з журавлини, тому дана ягода є природним антибіотиком, якщо немає алергії можна приймати 1 грам вітаміну С на добу. Застосовувати панадол необхідно при підвищенні температури вище 38 градусів, ніс рекомендується промивати сольовим розчином.

4 грудня 11:58, 2012 Альона запитує:

застудилася дуже, ніс заклало горло болить, кашель що можна пити і як лікуватися щоб до пологів вилікується і щоб малюку не нашкодити ?! від великої кількості рідини у вигляді чаю з лимоном, набрякли ноги.

4 грудня 16:02, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, рекомендується проконсультуватися з лікарем терапевтом для проведення особистого огляду та оцінки стану, можливо буде потрібно призначення антибактеріальної терапії, в даному терміні вагітності ризик для плоду мінімальний. Детальніше про застуду читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Застуда.

Найцікавіші новини