» » » Питання: Віразка шлунка або Вже рак?

Питання: Віразка шлунка або Вже рак?

13 липня 14:36, 2011 Марина запітує:

Питання онколога. Шановний доктор! Звертайтесь до Вас з Наступний Харчування: У мого батька 54 роки, виявлено віразка шлунка.

Шлунок звічайній Розмірів, форма не ізменена.Перістальтіка НЕ простежується. У Нижній третіні тела шлунка, по Малій крівізні, виявлення овальної форми 4,5 см розміром.

Дистальний край підрітій, дно виконан фибрином. При біопсії тканини кам'яністої щільності, скусівают, значний кровоточівість. У препілоріческом відділі слізова очагово Яскраве гіперемована.

Пілорус зяє. У шлунку помірну Кількість слизу. Результати гістологічного дослідження: морфологічні Ознака гіперплазії покрівно-Ямкового епітелію з явищем віраженої кішкової метаплазії з наявністю масивною Вогнище некрозу.

Морфологічні Ознака хелікобактерної колонізації відсутні. Пухлина росту не виявлено. Біоптат з віразкового дефекту, походження которого залиша неясним.

Шановний доктор, что можете Сказати з приводу Всього цього? Я очень переживаю, что ця віразка має злоякісну Схильність.

После лікування (омез, вентер, картопляний сік, дієта) шлунок боліті переставши и не турбував мого батька півроку. Інфекцій знову з'явилися слабкі болю.

Запропонуйте своє лікування або Прокоментуйте проведеного нами лікування. Чула что Такі віразкі підлягають Негайно відаленню, так як в 100% випадка перероджуються в рак. Чи не втрачено чи годину?

Чи можна обійтіся без операции и наскількі Великі Ризики? Минуло Вже півроку з моменту обстеження.

Дуже Вам вдячна за Вашу консультацію. Спасибо.

13 липня 17:42, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За наведення Вами результатом обстеження, немає ніякої информации, что дозволяє віявіті злоякісній процес. Онкологічної патології на тій момент, виявлено НЕ Було.

Однак, при подібній патології, звітність, проходити обстеження у гастроентеролог, что Включає в себе обов'язкову фіброгастроскопію з біопсією віразкі и подальшої гістологією. Тому, Вашому батькові та патенти пройти повторне обстеження в найкоротші Терміни.

5 березня 13:06, 2014 lin запітує:

Добрий день! У моєї бабусі (76 років) при обстеженні шлунка (ФГС) булу Виявля віразка. Такоже булу проведена біопсія з країв віразкі.

Гістологічне заключення-перстневидно-клітінній рак шлунка. Робили переглядання стекол в ООД.

Висновок: Кишкова метаплазія покрівно-Ямкового епітелію, материал взято поверховий, пухлина росту не виявлено. Шановний доктор, что Ви можете Сказати з приводу Всього цього?

На Якій Стадії хвороба? Пожалуйста лікування показано? Заздалегідь дякую за консультацію

5 березня 16:31, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, в даній ситуации з урахуванням відсутності пухлина зростанню, но наявності метаплазії, лікування та патенти Проводити в спеціалізованому закладі. После проведення Огляду и консультації лікаря онколога в даній ситуации может буті Призначено хіміо- або променева терапія. Отріматі Додатковий інформацію по цікавить Вас Ві можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовші за Наступний Ваші відповіді: Онкологія

Найцікавіші новини