» » » Питання: У мазку постійно лейкоцити?

Питання: У мазку постійно лейкоцити?

5 жовтня 15:37, 2014 ксенія запитує:

Добрий день! Мені 34 роки, протягом року підвищення лейкоцитів у мазку. 25-40ц / к, вагіна 40-60.

Спори грибів, трихомонади, ключові клітини, не виявлено. ПЛР мазок на хламідії, мікоплазми, ВПЛ негативно, посів на уреаплазми, мікоплазми зростання не дав. Аналіз на флору і чутливість до антибіотиків - зростання немає.

Був екзоцервіціт, пройшла лікування. Зараз колькоскопи хороша, узі без паталогій. Було призначено повторне лікування після підвищених лейкоцитів - свічки Флуомізин, Епіген спрей, Гінофлор е. Я приймаю нормобакт для кишечника, полівітаміни.

Після лікування лейкоцити знову зберігаються ц / к 25-35, вагіна 18-25. Я вже втомилася лікується, як бути, гінеколог вже незнає що робити, начебто нічого не турбує а лейкоцити триматися?

Я дивлюся ви багатьом призначаєте кров на ПЛР, ніж аналіз крові відрізняється від мазка на ПЛР якщо він щороку від'ємний. Всього доброго, спасибі!

5 жовтня 19:35, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Аналіз крові методом ПЛР є високочувстітельним способом виявлення інфекції, тому його часто використовують лікарі для постановки правильного діагнозу. Нерідко при відсутності бактеріальних причин запального характеру спостерігається гормональний дисбаланс, тому рекомендуємо Вам здати аналіз крові на статеві гормони, після чого повторно відвідати лікаря гінеколога.

6 жовтня 00:02, 2014 ксенія коментує:

Спасибо большое за швидку відповідь! Чула від гінеколога, що самий інформативний аналіз на приховані інфекції це саме мазок методом пцр.Т.е виходить, що якщо я здавала неодноразово ПЛР на ці приховані інфекції, то помилки бути не може?

І раніше теж здавала і в інших лаборатоіях методом ПЛР все завжди негативно. Будьте ласкаві уточніть чи на всі гормони

6 жовтня 00:13, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У даній ситуації, враховуючи, що аналізи методом ПЛР неодноразово підтверджували відсутність інфекції, не варто з цього приводу хвилюватися. Рекомендуємо Вам здати аналіз крові на наступні статеві гормони: ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, тестостерон, Антимюллерів гормон, а також здати аналіз крові на гормони щитовидної залози.

6 жовтня 9:01, 2014 ксенія запитує:

Доброго ранку! Спасибо большое за відповіді! Хотілося б уточнити в які дні циклу здавати на ці гормони ... ФСГ, ЛГ, пролактин, прогестерон, Антимюллерів гормон, на які ви мені написали здати?

В інтернеті дні циклу для здачі цих гормонів в різних джерелах по різному. Моя гінеколог взагалі сказала, що треба здавати тільки ФСГ, ЛГ, пролактин на 3д / ц, а решта здаються якщо цикл не регулярний і борода)) але я засумнівалася і вирішила уточнити на вашому сайті.

Спасибо большое за ваш сайт, ви відповідаєте детально й інформативно! Всього доброго!

6 жовтня 10:03, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації рекомендується здати аналіз крові на статеві гормони (ЛГ, ФСГі пролактин) на третій день менструального циклу, прогестерон - на 22-ий день циклу, тестостерон і анти-Мюллером гормон в будь-який день циклу. Після отримання результатів аналізів рекомендуємо Вам особисто проконсультуватися з гінекологом-ендокринологом для проведення огляду та призначення адекватного лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини