» » » Питання: У нормі чи гормони щитовидної залози?

Питання: У нормі чи гормони щитовидної залози?

13 грудня 13:32, 2012 Марина запитує:

Гінеколог направила здати загальні аналізи до ендокринолога перед планованою вагітністю. 28 років, цикл завжди регулярний.
Здавала аналізи на 4 день циклу.
ТТГ 4,62 мкМЕ / мл
ТіСВ 12,2 пмоль / л
АТ до ТПО 7,1 Е
Що це означає?

13 грудня 16:23, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рівень ТТГ в наданому результаті перевищує норму, яка становить 0,23-3,4 мкМЕ / мл. Рівень АТ ТПО у Вас в межах норми, а щодо третього показника уточніть, будь ласка, так як він представлений некоректно.

Попередньо можна сказати, що є початкові ознаки гіпотиреозу, тому рекомендую Вам особисто проконсультуватися з лікарем ендокринологом. Детальніше про це Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Щитовидна залоза - гіпотиреоз, гіпертиреоз

13 грудня 14:44, 2012 Юля запитує:

хотіла поставити пару питань.
у мене з 15 років підвищено пролактин. і мені ніяк не могли відрегулювати менструальний цикл.
у 2009 році здала кров результати такі
картізол476 норма 150-660
ДЕА з 1,6 норма 0,8-3,9
17 він прогестерон1,4 норма 0,1-1,09 у мене підвищений, але лікар з цього приводу мені нічого навіть не сказала :(
естрадіол 36,3 норма 30-120
СГСГ 42 норма 15-120
тестостерон2,6 норма 0,5-2,6
фсг4,8 норма 1,8-11,3
лг6,8 норма 1,1 - 8,7
пролактин 1283 норма до 726
ТТГ 2,9 норма 0,23-3,4
пила року 2 бромокрептн, пролактин увійшов в норму відразу як почала пити препарат, потім кинула пити. у вересні 2012 року пішла до Г так як у мене не було місячних вже як пів року!
так само в цей місяць я здавала кров на 5 день місячних результати такі всі теже гормони на не в нормі тільки 17 він прогестерон він у мене 1,5 при нормі 1,01-1,09 і пролактин 1235 норма до 555
ТТГ у верхній межі 3,25 при нормі до 3,4
лікар відправила до енодокрінологу. для кращого результату я пішла до двом лікарям. робила мрт в 2009 році, гіпофіз в хорошому стані. у безкоштовній лікарні мене відправили ще раз на мрт, яке я робити не стала. в платній мені сказали що потрібно здати Т4 і ат до ТПО. і результат такий, Т4 в нормі, а ат до ТПО 456! при нормі до 30 :(
Зараз п'ю л-тероксін.
поставили деагноз ЗОБ Про субклінічними гіпотеріоз. що це? і як мені бути з цими антітеоамі :( вони мене дуже беспокоют :(

13 грудня 22:21, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Підвищення рівня АТ ТПО свідчить про наявність аутоімунного запального процесу в щитовидній залозі. Субклінічний гіпотиреоз, як правило супроводжується підвищенням рівня ТТГ.

У Вашому випадку можна казати про не вираженому процесі, так як значення ТТГ знаходиться в межах норми. Лікування препаратом Л-Тироксин здатне нормалізувати функцію щитовидної залози, тому рекомендую Вам продовжувати призначений курс. Про це Ви можете дізнатися більше з тематичного розділу нашого сайту: Щитовидна залоза - гіпотиреоз, гіпертиреоз

Гіперпролактинемія - це синдром, який характеризує підвищенням рівня пролактину. Причин розвитку даного синдрому багато, але основними є порушення функції інших органів (печінки, нирок, щитовидної залози), а також можливий розвиток даного синдрому при наявності полікістозу яєчників.

Рекомендую Вам ретельно обстежитися, зробити УЗД внутрішніх органів, загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, а також відвідати лікаря гінеколога. Основним препаратом для лікування гіперпролактинемії є Бромокрептін, який призначається тривало, тому рекомендую Вам продовжити прийом даного медикаменту. Докладніше про це симптом Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Гиперпролактинемия

Найцікавіші новини