» » » Питання: вліяліт чи прийом сиаліса на склад сперми?

Питання: вліяліт чи прийом сиаліса на склад сперми?

27 травня 9:57, 2013 nikolai запитує:

У коханої жінки з'явилися скарги на виділення, у вигляді молочниці. Зазначила на неприємний запах мого секрету при моєму збудженні, на незвичайний колір (коричневий) сперми.

Любов'ю займаємося без презервативів з повною кончиною всередину. Приймаю дженерик сиаліса з Нового року.

Сторонніх зв'язків у неї не було протягом останніх 1-2 років, у мене 4 роки. Що може вплинути на склад, запах і смак сперми?

Мені 58 років. Їй- 42

27 травня 10:18, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, найімовірніше наявність зміни кольору насінної рідини пов'язано із запальним процесом в органах малого таза - простатит та інших захворювань. У вашому випадку, рекомендується проконсультуватися з лікарем урологом, а вашій жінці з лікарем гінекологом, для проведення особистого огляду та обстеження.

Рекомендується здати мазок як з уретри, так і вашому статевого партнера з піхви. При необхідності лікар призначить додаткові процедури для обстеження та виставлення точного діагнозу. Детальніше про причини появи молочниці, простатиту, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Молочниця, Простатит

27 травня 11:21, 2013 nikolai запитує:

Так все-таки впливає на сперму Сіаліс, чи ні?

27 травня 16:15, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Сіаліс не впливає на якість сперми. Поява домішок у спермі і неприємного запаху пов'язано з запальним процесом.

Детальніше про даний препарат і вплив його на організм, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Сіаліс.

Найцікавіші новини