» » » Питання: вплив наркозу на ранніх термінах вагітності?

Питання: вплив наркозу на ранніх термінах вагітності?

8 квітня 10:15, 2011 татьяна запитує:

добрий день! я дізналася про свою вагітність на восьмий тижні! На другому тижні мені зробили операцію вирізали апендицит. Як може вплинути загальний наркоз на дитину

8 квітня 12:40, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо під впливом препаратів, що входять до складу наркозу, не відбулося самовільного переривання вагітності, дуже велика ймовірність того, що Ваша вагітність буде протікати нормально. Однак, для того, щоб в цьому переконатися необхідно зробити УЗД в терміні 8 тижнів а також пройти біохімічний скринінг в терміні 12-16 тижнів.

8 жовтня 10:36, 2014 елена запитує:

Здравствуйте.подскажіте мені хотіли зробити аборт на терміні 6 недель.сделалі наркоз але в шийку Маїки увійти не змогли-так він і не состоялся.сказалі прийти через 3неделі.а тепер думаю напевно залишити дитину чи вплине як то ето на ембріон або краще зробити повторний аборт?

8 жовтня 11:28, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації, враховуючи, що був проведений наркоз, є показання для переривання вагітності - вирішити дане питання може лікуючий лікар гінеколог після проведення огляду, оцінки результатів аналізів, УЗД і т.д. Рекомендуємо Вам особисто відвідати лікаря гінеколога для проведення огляду та визначення подальшої тактики спостереження та лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини