» » » Питання: Позаматкова вагітність це?

Питання: Позаматкова вагітність це?

16 вересня 17:40, 2012 Ірина Бугаєва запитує:

Здрастуйте, мені 26 років є двоє дітей. у мене така проблема мучить ось вже з 27 августа.Билі сильні болі внизу живота, більше вліво стороне.положілі в лікарню лікували від хронічного сальпінгіту і оофориту, 2-х сторонні кісти яічніков.Кольпіт (до цього ніколи не хворіла, перевіряюся регулярно). видалили ВМС 28 серпня, після цього статевого акту не било.Лечілі метронідазолом, ципрофлоксацином в / в, діклофенак.Аналізи все в норме.пролечілі, хотіли виписати, з 31 серпня пішли місячні і йдуть до цих пір, вже 16сентября, зробила тест +. Сказали підозра на позаматкову, хотіли прооперувати Ьез узі, я відмовилася, так як не була впевнена в сто відсотковості мого позаматкового положення. Зробила потім купу узі в різних клініках.Вот останнє:
Матка: в anteflexio, розмір до 52 * 38 * 44мм,
контури чіткі, рівні,
порожнину матки не розширена, що не деформування,
ендометрій до 4,6, підвищеної ехогенності, неоднорідної структури.
Шийка матки розмірами до 36 * 28мм, структура неоднорідною.
Правий яєчник: розмірами до 30 * 17 * 18мм, з фоликула от3мм до 10мм (4 в полі зору)
Лівий яєчник: у його проекції віз-ся освіту до 50 * 39 * 46 мм, з ділянками підвищеної і зниженої ехоплотності, з анехогеннимі включеннями від 1мм до 8мм, з точковим гіперехогенних включеннями, з нечітким нерівним контуром при ЦДК діффуузний короткий.
Маткові труби не віз-ся
позадіматочное простір: вільної рідини незначне кол-во.
Висновок: УЗ ознаки трубооваріального освіти зліва. Ось, але знову ж мене не заспокоїли, хоча узі робили трансвагінально.Подскажіте, що зі мною, не хочу щоб за дарма прооперували.

16 вересня 22:59, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За даними УЗД діагностики є ознаки освіти, досить об'ємно, з дифузним кровотоком, це можуть бути ознаки позаматкової вагітності. Дане утворення рекомендується видалити хірургічним шляхом, тому нерівний контур також вказує на позаматкову вагітність, найімовірніше це плодове яйце.

Не рекомендується відкладати оперативне втручання, тому цьому може привести до розриву плодового яйця і виникнення обширного кровотечі. Детальніше про позаматкової вагітності читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Позаматкова вагітність.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини