» » » Питання: Чи можлива беременость?

Питання: Чи можлива беременость?

12 серпня 10:44, 2013 Ксенія запитує:

Здравствуйте! Мені 19 років, приймаю Новинет перший місяць, згідно інструкції, почала приймати в перший день місячних приблизно в один і той же час, жодного разу не пропустивши таблетку.

На 9 і 10 день прийому Новинета, пила ще валеріанку в таблетках, так само іноді курю. Після прийому 11 таблетки був незахищений ПА, після чого, хлопець еякулював в мене.

Чи є можливість вагітності?

12 серпня 11:06, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При правильній схемі прийому ризик небажаної вагітності практично відсутня, так як Новинет є досить ефективним протизаплідним засобом. Докладніше про це медикаменті Ви можете дізнатися у тематичному розділі нашого сайту: Новинет

12 серпня 11:23, 2013 Ксенія коментує:

А прийом валеріанки в таблетках і куріння не впливає на дію Новинета?

12 серпня 12:59, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Прийом таблеток Валеріани не впливає на ефективність протизаплідного препарату Новінет. Куріння небажано в період прийому гормональних контрацептивів, але істотного впливу на ефективність не надає, якщо Ви не надто зловживаєте. Докладніше про це читайте в розділі: Гормональні контрацептиви

9 грудня 12:58, 2013 Катерина запитує:

Добрий день! Почала приймати Новинет перший місяць, відповідно до інструкції, з першого дня місячних, п'ю вже як 9 днів, але місячні так і не проходять, на даний момент коричневі виділення які навіть і не думають проходити.

Ряд таблеток, в тому числі і цей препарат мені виписав гінеколог після здачі аналізів, з усіх препаратів вибрала саме Новинет. Чи може це бути із за прийому цих таблеток? Чи потрібно мені змінювати препарат на інший?

І взагалі із за чого у мене стався такий збій в організмі?

9 грудня 17:15, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У перші місяці прийому гормонального контрацептиву Новинет можуть бути такі виділення за рахунок того, що відбувається адаптація організму. Нічого робити не потрібно - досить продовжити прийом призначеного Вам препарату.

Як правило, нормалізується ситуація протягом 2-3-4-х місяців самостійно. Більш докладно з даного питання читайте в тематичному циклі статей нашого сайту, перейшовши за посиланням: Новинет. Додатково дізнатися про інші протизаплідні засоби Ви можете у відповідному циклі статей, перейшовши за посиланням: Гормональні контрацептиви

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини