» » » Питання: Чи можливо воссстановіть рухливість тазостегнового сусстава?

Питання: Чи можливо воссстановіть рухливість тазостегнового сусстава?

4 вересня 00:29, 2011 Ксенія запитує:

Мені 30.Сільние болю почалися близько 5 років назад.Очень довго обстежилася у разл.спеціалістов.В результаті: позитивна Ревмопроби і деформуючий артроз тазостегнового сустава.Назначілі сульфасалазин і ссказалі приймати його все время.Но больові відчуття не пройшли, я стала кульгати і перестала відчувати що я хромаю.Возможно чи відновити рухливість суглоба? Як це зробити? Куди звернутися? Я чула, що є такі препарати, прнімая які раз у кілька місяців можна жити повноцінним життям?

4 вересня 14:54, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно повторно проконсультуватися з лікарем ревматологом, необхідно визначити ступінь ураження суглоба. Тільки після проведення обстеження лікар фахівець визначить ступінь ураження суглоба і призначить адекватне лікування.

Можливе застосування хондропротекторів (Терафлекс), а так само препарату Афлутоп, який має виражену протизапальну та знеболювальну дію.

4 вересня 23:00, 2011 Ксенія коментує:

Які аналізи необхідно здати, щоб визначити ступінь ураження суглоба?

4 вересня 23:32, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Необхідно повторно провести рентген суглоба, здати ревмо-проби і біохімічний аналіз крові. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець поставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини