» » » Питання: Чи можливо завагітніти, якщо у мене встановлена внутрішньоматкова спіраль?

Питання: Чи можливо завагітніти, якщо у мене встановлена внутрішньоматкова спіраль?

20 липня 11:41, 2013 Ялинка запитує:

Чи можливо завагітніти, якщо у мене встановлена внутрішньоматкова спіраль?

20 липня 11:46, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Внутрішньоматкова спіраль - один з найнадійніших методів контрацепції. Ефективність якісних сучасних медьсодержащіх ВМС наближається до значень ефективності комбінованих оральних контрацептивів, а ефективність гормональної системи Мирена порівнянна з ефективністю стерилізації.

Найбільш часто вагітність при використанні ВМС настає в разі її непомітною експульсіі (відторгнення). Відторгнення спіралі може пройти зовсім непомітно під час менструальної кровотечі, тому жінкам радять після кожної менструації перевіряти наявність контрольних ниток у шийки матки, які легко промацуються при введенні пальців у піхву.

У тих вкрай рідкісних випадках, коли вагітність розвивається при розташуванні спіралі в порожнині матки, показано видалення ВМС.

Навіть у ситуації, коли жінка бажає зберегти вагітність, найкраще витягти спіраль, оскільки знаходження ВМС в матці під час вагітності може спровокувати септичний аборт (викидень, ускладнений розвитком інфекції в порожнині матки) в першій половині вагітності.

Якщо витягти спіраль, не перериваючи вагітність, неможливо, а жінка наполягає на збереженні вагітності, то ВМС залишають в порожнині матки. Як показують клінічні дані, спіраль не підвищує ризик народження дитини з патологією.

Однак жінка повинна бути поінформована про високу ймовірність септичного викидня, щоб при перших же тривожних симптомах (лихоманка, поява гнійних виділень з піхви, переймоподібні болі внизу живота або кровотеча) Негайно звертатися за медичною допомогою.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини