» » » Питання: Чи можливо забереметь, якщо застудилася?

Питання: Чи можливо забереметь, якщо застудилася?

4 листопада 22:21, 2011 Марія запитує:

Здравствуйте. Мене цікавить 2 питання: приблизно 2 тижні тому у мене почалася біль при сечовипусканні, свербіж і печіння в області піхви, виділення були білими і без запаху.

В даний момент свербіж і печіння зникли, але різь і неприємні відчуття залишилися. Виділень немає ніяких вже днів 5. Я боюся, що у мене є воспаленіе.Что це може бути?
Другий питання- незважаючи на вище сказане, у мене вчора був секс. Яка можливість завагітніти?

Місячні були 17 числа, наступні повинні бути 13.

5 листопада 22:53, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

1. Враховуючи ваші скарги можна припустити наявність запального процес сечо-статевого тракту: вульвовагініт, цистит. Детальніше про дані захворюваннях читайте перейшовши за посиланнями: Цистит, Вульвовагініт.

Для уточнення діагнозу рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом / нефрологом і пройти обстеження: загальний аналіз сечі, мазок з піхви і бак.посев з піхви, а так само УЗД діагностику. Тільки після отримання всіх результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.
2. Імовірність вагітності існує, але вона низька, враховуючи день менструального циклу коли стався статевий акт. Для уточнення діагнозу рекомендується здати кров на ХГЧ через 10 днів після статевого акту. докладніше про даний метод обстеження читайте перейшовши за посиланням: "ХГЧ-рання діагностика вагітності".

Більш докладно про ймовірність виникнення вагітності читайте в циклі наших статей перейшовши по засланні.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини