» » » Питання: питання педіаторов про грудне і штучне вигодовування?

Питання: питання педіаторов про грудне і штучне вигодовування?

5 квітня 15:03, 2011 ксенія запитує:

Добрий день! Моїй малятко (через тиждень 3 міс.) Не засвоює моє молоко, постійно відригує, запори, газики, пронос, на все алергія і т.д. через це у неї надіявся (Тиждень тому я захворіла і стала давати суміш і зціджувати молоко. У дитини налагодився стілець, вона поправилась, пішли газики і висип.

СКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, дуже погано для дитини переводити повністю на суміш? Я крім вівсянки на воді і парного м'яса нічого їсти не можу, її обсипає.

Коли можна вводити прикорм? Заздалегідь ВЕЛИКЕ СПАСИБІ !!!

5 квітня 15:32, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Підібрати оптимальний прикорм або термін його введення може тільки Ваш лікуючий педіатр. У тому випадку, якщо дитина не сприймає Ваше молоко, незважаючи на сувору дієту, Ваш педіатр зможе підібрати оптимальну високоадаптовані молочну суміш, для переходу на штучне вигодовування.

27 липня 15:59, 2011 ирина запитує:

здрастуйте моїй дитині 1 і7 чому він часто гикає і у нього вирує в животику?

28 липня 10:41, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Часта гикавка і посилена перистальтика можуть бути проявами спазму верхнього відділу шлунка - пилороспазма. Для більш точної діагностики, необхідно пройти огляд і обстеження у дитячого гастроентеролога, можливо, буде потрібно проведення ФЕГДС, для встановлення точного діагнозу.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини