» » » Питання: ось таке питання?

Питання: ось таке питання?

6 листопада 18:06, 2012 Vika запитує:

здрастуйте. у мене є питання я п'ю протизаплідні таблетки Ліндінет20, п'ю їх другий місяць. і з якоїсь причини коли пила другу пачку таблеток на 10той таблетці у мене пішли місячні йшли 4 дні, хоча місячні були в 7ми денному перерві. що це могло означати? просто в лікарні мій гінеколог пішов у відпустку і не потрапила на прийом

6 листопада 18:10, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Не переживайте, така реакція організму можливо протягом перших кількох місяців прийому гормональних протизаплідних засобів і не вважається патологічною. Приводу для занепокоєння при кровотечі помірної інтенсивності немає. Детальніше про препарат Ліндинет Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Ліндинет

6 листопада 18:13, 2012 Vika коментує:

препарат потрібно застосовувати так само як і раніше або припинити а потім почати знову але з новою пачки?

6 листопада 18:17, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Далі приймайте всі таблетки Ліндинет 20 за схемою, в одне і теж час, графік прийому при виникненні кровотеч не змінюється. Детальніше про правила прийому гормональних контрацептивів Ви можете дізнатися з розділу нашого сайту: Гормональні контрацептиви

19 листопада 10:56, 2012 Віка запитує:

Здрастуйте, мене хвилює питання .. Я п'ю протизаплідні таблетки ліндінет20 закінчила пити другий місяць. У середині другого місяця на десятому день прийому таблеток пішли місячні.

Після цього допивши їх в 7ми денному перерві місячних майже не було, були тільки один день і вони зовсім чуть чуть мазали .. І потім ще через дня два теж чуть чуть мазали ..

Так таких не було. Що це може бути? І чи може бути ймовірність вагітності?

19 листопада 12:09, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Як правило, в перші місяці прийому протизаплідних таблеток можуть виникати незначні виділення, помірні кровотечі, які пов'язані з адаптацією організму до нового рівня гормонів у крові. Якщо Ви весь час брали таблетки правильно, не допускали пропусків, то ймовірність вагітності у Вас відсутній, тому приводу для переживань немає. Детальніше про протизаплідні таблетках Ліндинет, правила прийому, показання і протипоказання, побічні ефекти Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту, перейшовши за посиланням: Ліндинет

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини