» » » Питання: Лікар призначив Флемоксин солютаб?

Питання: Лікар призначив Флемоксин солютаб?

29 вересня 16:37, 2011 Павло запитує:

У мене дивний стан, все пливе, горло, кашель, нежить, прийшов лікар, і після прослушки запитав чи не відкашлюється Чи я, на що було дано відповідь, що нет.Он сказав, що мені треба пропити антібіоткі, тому інфекція. Він запитав мене про алергію та інші хвороби, я сказав, що діатез і бронхіальна астма, а він призначив мені пити Флемоксин солютаб
А в ньому протипоказання, що робити?

30 вересня 00:37, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується повторно проконсультуватися з лікарем терапевтом або пульмонологом для проведення коригування лікування та призначення адекватного лікування згідно наявності у вас в анамнезі діатезу і бронхіальної астми.

30 вересня 10:56, 2011 Павло коментує:

Ще таке питання, у воскресіння розбив градусник ртутний, все зібрали, але про всяк випадок, можливо це не інфекційне захворювання, а отруєння ртуттю?
хоч лікар і спростував це.
А на рахунок флемоксин, п'ю і все ок, просто вони інший випускають, там протипоказань таких немає

30 вересня 11:54, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У тому випадку, якщо препарат вам підходить і не викликає побічних реакцій продовжуйте його приймати. Рекомендується проконсультуватися з лікарем токсикологом для проведення особистого огляду та вирішення питання про необхідність проведення дезінтоксикації.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини