» » » Питання: Лікарі не можуть опредеоіть захворювання?

Питання: Лікарі не можуть опредеоіть захворювання?

2 грудня 15:12, 2010 Тетяна запитує:

Здрастуйте !!!! Мені 42 роки.

Уже більше чотирьох місяці мене турбують в лівого боку особи не приємні відчуття. Це проявляється в Щипанов біля вуха, печіння щоки, болі у вусі і його іноді наче ніж те застилає.

Так само присутній набряклість щоки і області гайморової пазухи. При відкриванні рота щелепу йде вправо і область суглоба тягне. так само є температура 37.

Була у невропатолога, стоматолога, у лора, навіть робили прокол гайморової пазухи, але вони були чистими. Коли лежала в лор відділенні, брали аналіз крові і соя була повишена.Била в щелепної лікарні, ніхто не може визначити що це.

Може ви мені зможете відповісти на це питання, просто я вже турбуюся !!! Заранее спасибо !!!!

3 грудня 14:55, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Наданих Вами даних явно недостатньо для з'ясування діагнозу, крім того це просто неможливо без очного обстеження. Труднощі постанокі діагнозу свідчать про те, що рішення не лежить на поверхні.

Можливо, в діагностиці допоможе ядерно-магнітний резонанс.

8 травня 13:14, 2011 Катерина запитує:

Здравствуйте! Мені 28 років.

Рік тому у мене почали німіти кінчики пальців ніг, потім почали німіти кінчики пальців рук. Зараз вже не відчуваю повністю пальці ніг, частину ступні, пальці рук і іноді все кисті. Неможливо довго писати, ручка випадає з рук.

Часто болить голова в лобно скроневої частини і потилицю. Зробила рентген шиї, на знімку хребет в нормі, ніде немає защемлень.

ЕЕГ показав повільне виведення рідини з за перенесеної хвороби або інфекції (так мені сказав лікар). Допоможіть визначити що це за хвороба, лікарі кажуть що й самі не знають що це?

8 травня 19:12, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для того, щоб виключити ймовірність наявності захворювання хребта або защемлення спинномозкових нервів, необхідно досліджувати хребетний стовп повністю, зробивши КТ або МРТ, тільки після отримання результатів цього обстеження можна буде виключити патологію хребетного стовпа.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини