» » » Питання: чи завжди фолікули дозрівають на 10 день?

Питання: чи завжди фолікули дозрівають на 10 день?

31 жовтня 18:40, 2011 олеся запитує:

Здрастуйте, скажіть будь ласка чи завжди фолікули дозрівають на 10 день не залежно від менструального циклу? Я робила узі на 14 день минулого місяця, зазначили що дозріли але не вийшли, хоча повинні і 16 день циклу цього місяця, зазначили виражений помірно, що це означає ? цикл у мене не регулярний, останні 2 місяці приблизно 35 днів т.е 09.09.11 та следующіе16.10.11, як зрозуміла від лікаря, що завагітнівши можу все одно тільки з 11 приблизно по 14 день циклу, потім немає хоча в тесті на овуляцію написано по іншому, чим довше цикл тим пізніше наступає овуляція.Врач на узі говорила про стимуляцію з приводу гормонів з вироблення фолікул, але я здавала аналіз на гормони які виписала гінеколог, все в нормі, щитовидка тоже.подскажіте на який день циклу можна спробувати зачати дитини

4 листопада 12:44, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дозрівання фолікулів відбувається поступово, потім один або два стають більш зрілими (домінантними) і відбувається овуляція, як правило на 11-14 день менструального циклу, все залежить від тривалості менструального циклу, у вашому випадку, найімовірніше овуляція настає на 14-16 день менструального циклу. Якщо гормонів досить відбувається розрив фолікула і вихід яйцеклітини, готової до запліднення.

У тому випадку, якщо є недостатньою хоч одного гормону або ж стресовий фактор, інфекції, и.др. фактори овуляція не відбувається. Для визначення овуляції можна проводити в домашніх умовах експрес тести на овуляцію, вимірювання базальної температури або ж за призначенням лікаря фолікулометрія.

Детальніше про правила вимірювання базальної температури читайте тут. У тому випадку, якщо овуляція не відбувається протягом 3 місяців, рекомендується повторно проконсультуватися з лікарем гінекологом і пройти обследовнаіе для визначення причини відсутності овуляції і призначення адекватного лікування. Всі про овуляцію читайте в циклі наших статей: "Овуляція - її відсутність"

22 серпня 10:15, 2012 Настя запитує:

У мене несозреваніе фолікулів. На 6 день циклу фолікул був 8 мм. Вирішили стимулювати: на 15 день всього 10 мм.

Лікар сказала прийти ще на 17 день, але якщо сенс і надія що підросте, якщо я вже п'ю дюфастон?

22 серпня 15:40, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Надія є, необхідно точно слідувати рекомендаціям лікаря фахівця, тоді вам вдасться в мінімальні терміни спланувати вагітність. Детальніше про планування вагітності читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Планування вагітності.

Найцікавіші новини