» » » Питання: виділення з залоз поряд з соском?

Питання: виділення з залоз поряд з соском?

11 вересня 17:59, 2012 аріна запитує:

Здравствуйте! При натисканні на груди з залоз Монтгомері (залози які поруч з соском На Орелі) виділяються маленькі крапельки прозорої рідини. скажіть, що це таке? це норма?

11 вересня 21:03, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Будь ласка, уточніть свій вік, а також, особливості менструального циклу (чи є ймовірність того, що Ви можете бути вагітні)? З цією інформацією, можна буде відповісти на Ваше питання більш точно.

11 вересня 21:53, 2012 аріна коментує:

Мені 18 років і я приймаю оральні контрацептиви регулон. Таблетки не пропускаю, хлопець у мене не кінчає ніколи.

12 вересня 21:23, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Подібні симптоми можуть бути побічним ефектом від застосування Регулона. Вам необхідно пройти огляд мамолога та гінеколога, а також, перевірити рівень статевих гормонів в крові (особливо слід звернути увагу на рівень пролактину в крові).

Більш докладно про препарат Регулон і про його вплив на репродуктивну систему жінки, Ви можете прочитати в нашому розділі: Регулон. Детальніше про різних патологічних станах, які можуть супроводжуватися появою виділень з соска, Ви можете прочитати в нашому розділі: Виділення з соска.

Найцікавіші новини