» » » Питання: виділення при вагітності?

Питання: виділення при вагітності?

1 серпня 11:16, 2011 Анна запитує:

Здравствуйте! У мене в цьому місяці затримка. Зробила тест на вагітність - позитивний.

Сходила на УЗД, лікар сказала, що є підозріла точка в матці, схожа на плодове яйце, але точно буде відомо тільки через тиждень. Сьогодні вранці у мене тягне низ живота і з'явилися невеликі коричневі кров'янисті виділення.

Чи можливо це при вагітності?

2 серпня 16:54, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Описувані Вами симптоми можливі при вагітності, проте вони можуть свідчити про підвищення тонусу матки. Дане стану вимагає особистої консультації лікаря гінеколога.

3 серпня 14:56, 2011 Анна запитує:

Виділення не можна назвати регулярними. В основному виявляю вранці і ввечері. Їх дуже мало.

Колір - бежевий або світло-коричневий. Це відбувається вже протягом 3 днів. Прочитала, що таке можливо в дні очікуваних місячних, у мене якраз повинні були початися 1 серпня.

А чи не може це бути загрозою викидня? Переживаю. До лікаря потраплю тільки 8 числа.

4 серпня 12:21, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Навіть за відсутності болів або яскравих кров'яних виділень, такі симптоми можуть свідчити про недостатню кількість прогестерону в організмі, який необхідний для підтримки вагітності. Вам потрібно перевірити рівень прогестерону в крові, і, як можна швидше, пройти огляд гінеколога для виявлення точної причини появи виділень.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини