» » » Питання: Випила при місячних постенор і вони зникли?

Питання: Випила при місячних постенор і вони зникли?

3 січня 11:53, 2011 Катя запитує:

у мене був половий акт при місячних на 2 день месячних.Парень скінчив у мене, і я вирішила підстрахуватися і випила постенор.после місячні відразу пропалі.а адже вони повинні були йти ще 4 дня.Что це може означати і взагалі нормально це?

3 січня 13:00, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Постинор змінює внутрішню поверхню матки, в результаті різкого гормонального стрибка відбувається зміни ендометрію. Можливе виникнення кровотеч або навпаки повна відсутність.

Вам необхідно звернутися до лікаря гінеколога, для проведення УЗД обстеження органів малого таза.

3 січня 11:55, 2011 юля запитує:

у мене був половий акт при місячних на 2 день месячних.Парень скінчив у мене, і я вирішила підстрахуватися і випила постенор.после місячні відразу пропалі.а адже вони повинні були йти ще 4 дня.Что це може означати і взагалі нормально це?

3 січня 17:56, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам не слід було під час місячних приймати препарат постинор - ймовірність настання вагітності в цей період відсутній (займатися сексом в даний період так само не рекомендується - велика ймовірність розвитку ендометриту та інших інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів малого таза). В даний момент Вам необхідна особиста гінекологічна консультація.

Найцікавіші новини