» » » Питання: печіння на язиці?

Питання: печіння на язиці?

7 вересня 14:31, 2012 евгений запитує:

Добрий день. У мене хронічний панкреатит, жировий гепатоз, грижа стравоходу.

Періодично з'являється дуже сильне печіння на язиці (мовою жовто-сірий наліт іноді коричневі плями). Спочатку думали що через шлунка - почав пити Нольпаза і це явище пропало.

Але потім воно стало з'являтися знову і Нольпаза його не знімає. Мені здається що це йде сильний закид жовчі так печінка не сильно здорова. У той же час печінку мене сильно не турбує.

Підкажіть як можна прибрати ці явища і боротися з занедбаністю жовчі. Які ліки треба приймати?

8 вересня 00:48, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У першу чергу необхідно визначити причину виникнення даного нальоту на язиці, тому причини можуть бути різні (ураження шлунково-кишкового тракту, ендокринологічне захворювання, захворювання органів дихання). Рекомендується провести комплексне обстеження у лікаря терапевта, в тому випадку, якщо є ураження шлунково кишкового тракту, рекомендується в першу чергу дотримуватися суворої дієти, і дотримуватися всіх рекомендації лікаря фахівця.

Призначити адекватне лікування без даних лабораторного обстеження, на жаль не представляється можливим. Детальніше про причини появи плям на мові, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Наліт на язиці.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини