» » » Питання: Печіння після сечовипускання?

Питання: Печіння після сечовипускання?

8 листопада 14:41, 2010 ДАР'Я запитує:

Здравствуйте! Допоможіть мені будь ласка, у мене така проблема.

Мене турбує печіння після сечовипускання майже п'ять років. Я зверталася до лікарів лежала в лікарні, але ніхто не зміг мені допомогти.

Я здавала різні аналізи на ПЛР і ЗПСШ виявили уреаплазму, гарденеллу, і цитомегаловірус пролікували але печіння як беспакоіло так і турбує. Здала бак посів і загальний аналіз сечі, лікар уролог сказав причепитися ні до чого.

Що мені робити підкажіть будь ласка. Я так втомилася мучитися після душу теж турбує так само як після туалету.

Заздалегідь спрасібо.

9 листопада 12:55, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Печіння при сечовипусканні говорить про наявність запалення сечовипускального каналу (уретриту). Здавали Ви повторні аналізи на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом, переконалися чи в лікуванні?

Визначали Чи наявність подібних інфекції у Вашого статевого партнера? Без цих заходів і комплексного підходу до лікування позитивних результатів домогтися важко.

Зверніться за консультацією до граммотно уролога разом з партнером.
Читайте докладний розбір даної теми в статті: Печіння при сечовипусканні

19 червня 00:47, 2011 сергей запитує:

почалося після близькості, партнер постійна, печіння при сечовипусканні, невелике виділення, це другий раз вже, був раніше у лікаря сказав схоже на хламідіоз, не повірив -пропілся антибіотиками все пройшло, дізнався у знайомої сказала можливо камені якісь то в сечовому міхурі могли бути, підкажіть що можливо ще буває?

19 червня 20:40, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Описувані Вами симптоми характерні для уретриту (запалення сечовипускального каналу). Визначити причину запалення (сечокам'яна хвороба або інфекційна природа поразки) можливе лише провівши загальний аналіз сечі і бактеріологічне дослідження мазка зі слизової.

Для проведення повноцінної діагностики та призначення адекватного лікування зверніться до лікаря уролога.

3 серпня 23:33, 2011 алена запитує:

Здраствуйте, у мене маленька проблема допоможіть. Мене турбує печіння при сечовипусканні, болить низ живота, два рази на місяць йдуть критичні дні!

Підкажіть що це може бути?

4 серпня 21:16, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Подібні симптоми, можуть бути проявами хронічного запального процесу, що зачіпає як сечовидільну, так і репродуктивну систему. Вам обов'язково потрібно пройти огляд і обстеження в уролога і гінеколога (здати загальний аналіз крові і сечі, посів сечі на стерильність, УЗД органів малого тазу та УЗД нирок), для уточнення діагнозу і призначення адекватного лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини