» » » Питання: Рідкий стілець з кров'ю?

Питання: Рідкий стілець з кров'ю?

26 вересня 17:27, 2010 Вадим запитує:

Здраствуйте мені 21 рік у мене рідкий стілець з кров'ю !! кому треба звернеться з лікарів.

27 вересня 1:51, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рідкий стілець з прожилками крові є ознакою кишкової інфекції. Необхідно терміново звернутися за консультацією до інфекціоніста, провести загальний і бактеріологічний аналіз калу.

Кишкова інфекція небезпечна для оточуючих (хворий з калом виділяє контагиозниє мікрооргаанізми)! Можливо мова йде про дизентерії, яка вимагає ізоляції хворого в спеціалізованому відділенні лікарні.

6 березня 12:17, 2011 Марина запитує:

після пологів почалися запори, все ніколи було сходити до лікаря, потім сходила направили на колоноскопію, але так як черга велика зроблять ще не скоро. Стілець кожен день, але з великими труднощами, помітила на калі прожилки крові, а останні дні взагалі стілець став рідкий, дуже страшно, скажіть будь ласка, що це може бути? І чи можна до колоноскопії поки пропити якісь ліки? Мені 23 роки

6 березня 15:41, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ні, ніяких ліків до колоноскопії пити не потрібно, так як це може змастити клінічну картину і, тим самим, утруднити діагностику.

10 липня 20:37, 2011 Ліона запитує:

Здравствуйте! Я хотіла б дізнатися, справа в тому що після отруєння, у мене була нудота від свіжих фруктів і овочів і рідкий стілець, сходила до гастроентеролога, лікар мені прописав здачу аналізів і на підставі цих аналізів, виявилося що в мене 10% хелікабактерій, прописала лекартсва , пропила ...

Але зараз в стільці з'явилися прожилки крові ... Підкажіть мені знову звертатися до гастроентеролога або вже до інфекціоніста? або просто дотримуватися певної дієти ...?

11 липня 2:49, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даному випадку необхідна повторна консультація лікаря гастроентеролога. Можливо знадобиться проведення копрологіческого дослідження і особиста консультація лікаря інфекціоніста.

28 лютого 11:41, 2012 Єгор запитує:

сдраствуйте. мені 20 років у мене така проблема. у мене рідкий стілець зі слизом і кров'ю, причому в туалет я йду після кожного вживання їжі, за 2 місяці хвороби потеряд 9 кг ваги. підкажіть що мені робити ??

1 березня 18:32, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, рекомендується якомога швидше проконсультуватися з лікарем гастроентерологом-проктологом для проведення комплексного обстеження та виставлення точного діагнозу, визначення причини появи крові в калових масах. Необхідно здати загальний аналіз крові з тромбоцитами, провести колоноскопію. при необхідності ректороманоскопию або ірігографію.

Тільки після отримання всіх результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування. Детальніше про причини появи кровотечі з нижніх відділів шлунково-кишкового тракту читайте перейшовши за посиланням: Кровотечу.

31 травня 11:40, 2014 Дар'я запитує:

Здравствуйте.У мене таке питання моєму батькові 55 років у нього тривалий час триває пронос, останні пару днів з кровью.Понос з'являється при вживання алкаголя і триває довгий час що це може бути і як лікувати?

31 травня 16:10, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не виключено, що діарея пов'язана з колітом, тому для з'ясування природи захворювання необхідно зробити колоноскопію і особисто відвідати лікаря проктолога для призначення адекватного лікування. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Діарея (пронос). Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Ентероколіт

Найцікавіші новини