» » » Питання: Замучив кашель !?

Питання: Замучив кашель !?

6 листопада 10:27, 2013 Анна запитує:

Добрий день! У мене 11 тиждень вагітності, вагітність протікає без ускладнень.

Справа в тому, що тиждень тому застудилася, спочатку боліло горло. Почала лікуватися полосканнями і інгаляціями ромашкою, календулою, евкаліптом і фурацилліном.

Але 3 дні тому почався кашель, особливо по ночах. Вже живіт болить від кашлю. Посилено ем мед, рясне пиття чай з лимоном і тепле молоко з медом і маслом.

Полоскати і роблю інгаляції частіше, бризкав Тантум Верде, Аква Маріс в горло і ніс, Гриппферон. Ніс закладає сильно, дихати неможливо, а дихати ротом, так кашляти відразу починаю.

Тому просто вже коли ніс сильно заклало, капаю зовсім маааленькую краплю нафтизин, щоб хоч пробило, і не часто. Ще промиваю ніс Долфін. Але от як з кашлем справлятися вже не знаю.

Мокрота тільки з ранку відкашлюється, і то, дуже важко відділяється, зовсім трохи. Весь інтернет перечитала, що можна, що не можна, але от всюди розбіжності.

До терапевта потрапити не вийшло, оскільки маю прописку в іншому регіоні, і по просту не прийняли, почала робити поліс, але час йде, лікуватися-то треба терміново. А гінеколог відправляє до терапевта, замкнуте коло.

Порадьте, будь ласка, хочу купити сироп Доктор Мом, і таблетки Мукалтин. Чи можливо їх застосування при вагітності в кінці першого триместру?

Ще що можете сказати з приводу Биопарокса, геделікс? Що в моєму становищі допоможе швидше впоратися з кашлем?

6 листопада 12:18, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації Вам необхідний огляд лікаря пульмонолога або терапевта, так як необхідно виключити такі захворювання, як бронхіт і пневмонія. Самолікуванням займатися Вам не рекомендую, оскільки за відсутності адекватного лікування захворювання буде прогресувати.

Приймати сироп Доктор МОМ застосовувати не рекомендується, оскільки не вивчена доцільність і безпеку його застосування у вагітних, Мукалтин не протипоказаний під час вагітності. Біопарокс призначається з обережністю, оскільки досвід його застосування у вагітних відсутній. Детальніше отримати інформацію про причини та лікуванні кашлю Ви можете в розділі нашого сайту: Кашель - причини, діагностика та лікування

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини