» » » Питання: здрастуйте?

Питання: здрастуйте?

17 жовтня 16:45, 2014 александр запитує:

Мені 31 рік мене беспокоет учещенное ЧСС у спокої 85-90. Перевірив все що могло на це вплинути включаючи кардіолога він сказав, що не бачить проблем по кардіограмі і порадив здати Гамоні і перевірити щетовідку.

Я здав ТТГ-1,1т3-6,8 т4-12,7 підкажіть будь ласка є сенс йти до ендокринолога? Спасибі!

17 жовтня 19:29, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вкажіть, будь ласка, одиниці виміру гормонів.

17 жовтня 19:52, 2014 александр запитує:

ТТГ-1.1 мк мед / мл. Т3-6,8пмоль / л. Т4-12,7пмоль / л

18 жовтня 00:44, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Представлені результати аналізів відповідають нормі і не виявляють порушень з боку щитовидної залози. Враховуючи наявні у Вас скарги, є ймовірність вегето-судинної дистонії, дисциркуляторній енцефалопатії і т.д.

Рекомендуємо Вас зробити ЕХО-кардіографію, ЕЕГ і особисто проконсультуватися з невропатологом і кардіологом.

23 жовтня 19:40, 2014 катерина запитує:

У мами дуже підвищене серцебиття, останні місяці 4 це стало практично кожен день, хоча іноді 3-4 дні затишшя ..... пульс досягає 150-160, їй 50 років, у неї вже 14років стоїть спіраль .... що це може бути? клімакс? або щитівка? або може гормональний збій ?? робили ЕКГ сказали ніби все більш-менш ..

24 жовтня 14:15, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Прискорене серцебиття може спостерігатися при багатьох патологіях, в тому числі при порушеннях серцевого ритму, патології щитовидної залози, при дисгормональних порушеннях в період вікової перебудови організму. Рекомендуємо Вашій мамі здати аналіз крові на статеві гормони, а також на гормони щитовидної залози і особисто проконсультуватися з лікарем ендокринологом.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини