» » » Питання: червоні сверблячі плями?

Питання: червоні сверблячі плями?

13 вересня 00:16, 2011 Віка запитує:

Здравствуйте! у мене три тижні тому на ногах і на плечі з'явилися невеликі червоні шишки, які свербіли. я чесала.не надала значення, так як часто є роздратування після гоління ніг. але після розчісування з них потекла рідина (як водичка проста), і вони стали виглядати як виразки. На правої гомілки їх дуже много.я мазала Бороплюс, тетрациклін, фторокорт.

Плями лише засохли, але не поміняли кольору. тепер це червоно-бузкові кола. вони більше не сверблять, шкіра на поверхні гладка. але червоність майже не спадає. Вже майже місяць пройшов, через це відчуваю дискомфорт.
У мене схильність до алергії, думала як завжди почухається да спаде, але тепер реально взволновалась.Пожалуйста, допоможіть визначити що це і що мені робити ?? Чи не екзема Чи або псоріаз не дай бог ?!

13 вересня 14:36, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для уточнення діагнозу вам необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом для проведення особистого огляду та обстеження. Тільки після отримання результатів обстеження можливо виставляння точного діагнозу і призначення адекватного лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини