» » » Питання: Червоні плями на шкірі?

Питання: Червоні плями на шкірі?

2 лютого 23:27, 2011 Анна запитує:

Здравствуйте! Сьогодні вранці прокинулася і виявила на боках і на руках червоні трохи опуклі плями трохи сверблять. Що це може бути?

І чи може це бути на нервовому грунті?

3 лютого 12:51, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Можливо, дані прояви на шкірі, дійсно, є симптомом нейродерміту, однак, для більш точної діагностики необхідний огляд дерматолога.

22 квітня 15:19, 2011 Юлія запитує:

на руках, ногах, спині появідісь маленькі кран плями, іноді є легкий свербіж ... чим лікувати ??

22 квітня 15:52, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом або алергологом. Тільки після особистого огляду лікаря фахівця можливе встановлення точного діагнозу і призначення коректного лікування.

6 травня 21:31, 2011 Марія запитує:

Здравствуйте! Менязовут Марія, мені 45 років. Допоможіть пожалуйста.Вчера на шкірі з'явилися червоні плями, сьогодні вдень пройшли. 30 років тримаю вдома собак, хом'яків і акваріум, алергії не було.

Чи може це бути алергією на тварин?

6 травня 22:27, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом або алергологом. Тільки після особистого огляду лікаря фахівця можливе встановлення точного діагнозу і призначення коректного лікування.

10 червня 18:44, 2011 Олег запитує:

Тримав тривалий час ноутбук нижньою панеллю в області живота, про що тепер дуже сильно Желею, з'явилися червонуватого кольору плями, плями не викликають свербіння і не опуклі, просто шкіра в цих ділянках поміняла колір, чи можна це якось вилікувати?

11 червня 13:13, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом або алергологом. Тільки після особистого огляду лікаря фахівця можливе встановлення точного діагнозу і призначення коректного лікування.

27 червня 15:01, 2011 Наталія запитує:

Здравствуйте! Мені 30років! У мене приблизно як 4 місяці з'явилися червоні плями, свербіння нет.Ходіла до алерголога, здала всі аналізи, IgE загальний 785, і висока тимолова проба, решта аналізи в нормі, УЗД теж порушень не виявило, 2 місяці пила "Ксізал", Але плями проходять і з'являються в нових місцях (особливо на внутрішніх сторонах рук і ніг), якщо перебуваю на сонці плям стає більше. Будь ласка, підкажіть, що робити.

27 червня 18:07, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка перевіряли ви функцію печінки? Чи здавали на гепатити? Так само рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом для забору аналізу (зішкріб) з ураженої поверхні шкіри, для визначення причини виникнення даних плям.

20 липня 1:12, 2011 Яна запитує:

Здравствуйте! Мені 19 лет.20 червня приблизно вскочило на руці одне червона пляма опукле небагато, через тиждень на нозі і по всі руці пішло, ходила до лікаря, мені сказали що укуси виписав ставити на ніч Раптор і виписав мазь Кутівейт, але вона не особливо допомагає, одна пляма проходить 4 дні так за місце одного схоплюється інше, але у мене алергія на домашній пил, шерсть і всяке таке, але врачь мені не сказав хто ж мене кусає, що в такому випадки робити?

20 липня 23:37, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується повторно проконсультуватися з лікарем алергологом і здати загальний аналіз крові, якщо це алергічна реакція, лікар фахівець пропише вам антигістамінний препарат для поліпшення стану. Як правило подібні укуси характерні для комарів, бліх та ін. Комах.

5 серпня 21:52, 2011 Емін запитує:

Здравствуйте.У мене на тілі червоні пятна.Врач прописав мені мазь проти них, яка виявилася дуже ефективною! Але, таке відчуття, ніби ці плями просто перебираються на іншу ділянку тела.Помогіте, будь ласка, в цьому вопросе.Заранее спасибі! PS Дуже прошу не давати ради проконсультуватися з лікарем, а допомогти мені.

7 серпня 00:50, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль без особистого огляду та проведення обстеження: зішкріб з ураженої поверхні шкіри, місцеві тести неможливо, поставити точний діагноз і призначити адекватне лікування. Це зможе зробити тільки лікар фахівець після проведення особистого огляду.

13 серпня 13:52, 2011 Тетяна запитує:

Підкажіть будь ласка, у нас така ситуація, дитині 8 міс, по всьому тілу, в тому числі і на обличчі з'являються спочатку великі червоні плями діаметром см 1,5, в центрі маленький прищик, через кілька днів пляма зменшується і стає більш коричневого відтінку, потім залишається тільки прищик, покритий кіркою. Що це може бути і чим можна дитині допомогти?

Начебто ніхто не літає з комах, щоб точно сказати що це укуси. Спасибо.

14 серпня 14:15, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Виходячи з описуваної Вами клінічної картини причиною даного стану є укуси комах. Симптоматика не схожа НЕ інфекційні або алергічні ураження.

Для виявлення точного діагнозу Вам слід показати дитину лікарю педіатра або дитячого лікаря дерматолога. На жаль, в рамках інтернет консультації виставити більш точний діагноз без особистого огляду малюка неможливо.

19 серпня 21:37, 2011 светлана запитує:

2 дні тому виявила пляму з боку коліна, по краю блідо-рожеве опукле, але всередині безбарвне. сьогодні побачила таке ж зверху іншої ноги під попой.не сверблять і не болят.что це може бути?

20 серпня 23:39, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Подібні елементи, у вигляді округлих плям, можуть бути характери для лишаю. Для більш точної діагностики, необхідний особистий огляд лікаря-дерматолога.

Постарайтеся не мочити уражені ділянки шкіри, щоб уникнути поширення інфекції.

11 жовтня 10:25, 2011 Юлія запитує:

Здавствуйте у моєї дитини (їй 11 років) близько грудей з'явилося червона пляма, воно свербить ..... Ходили до лікаря приписали мазь (Елком) але ні кокого ефект немає! ((Пили ліки Філак форте, теж немає ефектом! (Може підкажете що мені робити ??

11 жовтня 19:23, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом для проведення особистого огляду та обстеження: зішкріб з ураженої поверхні шкіри. Необхідно виключити грибкове ураження шкіри, лишай.

Тільки після проведення огляду лікар виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.

24 жовтня 13:50, 2011 Юлія коментує:

Здрастуйте, це сново я Юлія ..... Ми робили зішкріб на грибок ...
Слава богу його немає ..... Нам приписала мазь (Трідерм) мазати можна тільки 5 днів (на перший час) ми вже мажемо 6 днів ефектом немає (((Що робити ми не знаємо лікар сказала треба дивитися під лампою вчора огляді ефект немає ((Що робити підкажіть пожалуйсто, я вас благаю ..... А чи може це бути рак шкіри ??

24 жовтня 20:32, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Швидше за все це атопічний дерматит, для уточнення діагнозу рекомендується проконсультуватися з лікарем алергологом для проведення особистого огляду та виставлення точного діагнозу а так само призначення адекватного лікування. Докладніше в статті: "Атопічний дерматит"

3 січня 17:50, 2012 Діана запитує:

Здравствуйте! У мене на руках з'явилися червоні плями. Вони нагадують укус комара, особливо, коли починають сильно свербіти, то стають білими і сильно збільшуються в розмірі.

Як тільки свербіж спадає, то залишається опукле червона пляма. Вони з'являються вночі і практично всі тільки на лівій руці від плеча до ліктя.

Одна пляма з'являлося на тильній стороні кисті. Чи може це бути алергія на будь-які продукти харчування?

8 січня 21:49, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, для виставлення точного діагнозу і призначення адекватного лікування рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом-алергологом. Тільки після особистого огляду та дослідування: загальний аналіз крові, при необхідності зішкріб з ураженої поверхні шкіри, алергічні - проби, лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.

Детальніше про види шкірного висипу і причин виникнення висипу читайте перейшовши за посиланням: Шкірний висип.

28 лютого 11:50, 2012 Тетяна запитує:

У квітні 2011 року на руках, в основному від плечей до ліктів з'явилися невеликі пятна.била у дерматолога, сказали рожевий лішай.назначілі лікування-пролечилась НЕ помогло.еще 2 рази була у врачей.потом дивився професор мед академії і сказав що це рожевий лишай , призначив тридерм-мазь.когда я їм мажу-все зникає, але через час все заново появляется.мазь тридерм дорога для мене, але доводиться постійно покупать.сейчас лютого 2012, а у мене все ще це появляется.что ж це?

1 березня 21:48, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для виставлення точного діагнозу і з'ясування причини появи висипу необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом, тільки після проведення особистого огляду та обстеження (зішкріб з ураженої поверхні шкіри), лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування або проведе коригування лікування. Рожевий лишай відноситься до інфекційних, грибкових поразкою шкіри, який вражає людей середнього віку і загострюється при зниженні імунітету в осінньо-зимовий період.

Лікування даного захворювання тривале. Детальніше про дане захворювання читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Рожевий лишай.

6 травня 10:56, 2012 Діана запитує:

кілька днів тому помітила, що руки стали покриватися червоними плямами, які дуже сильно чешутся.Сначала я думала, що це алергія на шоколад, але зараз з'явилися сумніви, червоних плям стало менше але свербіж остался.Зудіт в основному в області рук, ніг і спини .Пью діазолін не надто помогает.скажіте ласка, що це може бути?

7 травня 16:09, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для виставлення точного діагнозу і з'ясування причини появи висипу необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом, тільки після проведення особистого огляду та обстеження (зішкріб з ураженої поверхні шкіри), лікар фахівець виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування або проведе коригування лікування. Детальніше про причини виникнення і видах шкірного висипу читайте перейшовши за посиланням: Шкірний висип.

17 червня 10:54, 2012 Тетяна запитує:

Здрастуйте мене звуть Тетяна мені 11 років буквально 3 дні тому у мене з'явилися червоні трохи опуклі плями які сверблять! Скажіть що мені робити з ними? Як лікувати?

17 червня 14:42, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На превеликий жаль, на підставі Ваших скарг, неможливо виставити навіть попередній діагноз. Подібна висип, може мати як інфекційне, так і неінфекційного походження.

Для точної діагностики, необхідна особиста консультація лікаря-дерматолога. Детальніше про захворювання, що провокують появу шкірної висипки, їх клінічних проявах, методи діагностики і лікування, Ви можете прочитати в нашій статті: Шкірний висип.

Детальніше про алергію та її проявах, а також, методи боротьби з цією проблемою, Ви можете дізнатися з однойменного розділу: Алергія.

15 жовтня 15:08, 2012 Маргарита запитує:

Здравствуйте! на грудях з'явилося червона пляма з волдирём.не свербить і не боліт.что щось схоже на опік, але не він.

15 жовтня 20:02, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, без особистого огляду, неможливо навіть припустити причину появи подібного елемента висипки. Постарайтеся не мочити уражену область шкіри і не турбувати область над здуттям.

Якщо бульбашки з рідиною з'являться на інших ділянках шкіри, потрібно особиста консультація дерматолога для точної діагностики і призначення адекватного лікування. Більш докладно про різні причини появи висипу, Ви можете прочитати в нашій статті: Шкірний висип.

18 жовтня 11:15, 2012 Оксана запитує:

Здравствуйте. Приблизно 2 місяці тому на зап'ясті з'явилося червонувата пляма близько 2 см в діаметрі. Дуже свербіло.

Потім дня через 3 пройшло.
Зараз знову з'явилося на тому ж місці. Свербіж жахливий, але не постійний. Пухлини немає.

Шкіра почала трохи лущитися мабуть від того, що чесала руку.
Алергії ні на що ніколи не було, та й думаю що ні. Комахи нібито не кусали. Печінка начебто не болить.
Підкажіть що це може бути. Якщо на нервовому грунті, то як вилікувати?

18 жовтня 12:44, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Описувані Вами симптоми, можуть бути проявами одного з видів лишаю. На жаль, без особистого огляду, неможливо виставити точний діагноз.

Вам необхідно особисто проконсультуватися з лікарем-дерматологом, для уточнення діагнозу і призначення адекватного лікування. Більш докладно про діагностику і лікування лишаю, Ви можете прочитати в нашому тематичному розділі: Лишай.

Детальніше про ті патологічних станах, які супроводжуються висипаннями на шкірі, Ви можете прочитати в статті: Шкірний висип.

19 листопада 11:22, 2012 Даша запитує:

Що робити? Спочатку помітила 1 на нозі. Діаметр близько 5 мм..Красние такі, по краю більш опуклі, темніше, ніж у центрі. Через пару днів знайшла таке ж на боці.

Що це може бути? Пробую мазати екзодерілом. Допоможе?

19 листопада 13:09, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль в даному випадку, без проведення особистого огляду та обстеження: зіскрібка з ураженої поверхні шкіри, неможливо точно виставити діагноз. Рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом, для виставлення точного діагнозу і призначення адекватного лікування.

Самолікування займатися не рекомендується, тому це може призвести до поширення процесу. Детальніше про причини появи шкірних висипань читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Шкірні висипання.

4 грудня 17:08, 2012 Женя запитує:

Після прийому таблеток Найз, у вересні, був свербіж по всьому тілу і після навіть легкого дотику, на цьому місці залишаючи червоні сліди, як шрами, які хвилин через 15 зникали. Брала Тавегіл, Супрастин, Кларетін.

Якщо їх не пити то все починається спочатку, вони видаляють свербіж, але тепер шкіра дуже реагує на зміну температуру і, особливо це помітно на руках, з'являються червоні плями, вони не схожі на шрами або набряки, просто червоні плями, які також зникають через 15 хвилин.

5 грудня 13:36, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Такі симптоми, свідчать про підвищену алергізації організму. Вам необхідно очно проконсультуватися з алергологом, для призначення адекватного лікування.

Крім антигістамінних препаратів, буде потрібно курс лікування сорбентами (для виведення токсинів з кишечника), обов'язкове гіпоалергенна дієта, можливо, буде потрібно застосування спеціальних гормональних мазей, для зняття шкірних симптомів алергії. Більш докладно про діагностику і лікування алергії, Ви можете прочитати в нашому однойменному розділі: Алергія.

15 березня 14:38, 2013 елю запитує:

здрастуйте. у мене на шкірі якісь червоні, круглі плями, які сверблять. на шиї така ж біда (((шкіра стягується, сохне, відчуття жахливі. інший раз навіть заснути не можу ... пару днів тому і обличчя дуже сильно висохло. підкажіть будь ласка як можна побороти цю недугу. (це починається взимку-навесні)

15 березня 21:13, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Є ймовірність, що дані висипання носять алергічний характер. На жаль, в умовах онлайн консультації у нас немає можливості провести огляд, тому рекомендуємо Вам особисто відвідати лікаря дерматолога. Детальніше з даного питання Ви зможете отримати інформацію в тематичному розділі нашого сайту: Висипання на шкірі

30 травня 10:42, 2013 Микола запитує:

Здравствуйте, меня зовут Микола, мені 21 год.прімерно пів року тому почали з'являтися плями схожі на шрами в облості пахв з обеех сторін, зараз вони вирасло до 7-8см) підкажіть що це може бути?

4 червня 12:12, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку є ймовірність, що плями викликані грибковою флорою. Рекомендую Вам особисто відвідати лікаря дерматолога для огляду, а також для проведення лабораторної діагностики - зіскрібка з області поразки. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в тематичному розділі нашого сайту: Грибок

30 травня 10:45, 2013 Микола запитує:

Не чешуться не болять, взагалі не як себе не проявляють, в дленія 8 липня см в ширения 1 Лютого см

4 червня 14:40, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У будь-якому випадку при наявності плям на шкірі необхідний особистий огляд лікарем дерматологом, тому рекомендую Вам відвідати лікаря і пройти обстеження - зішкріб з поверхні висипань. Детальніше з даного питання Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Висипання на шкірі

26 березня 14:55, 2014 Ляйсан запитує:

Здрастуйте, у мого брата з'явилися червоні плями на внутрішній стороні руки, поряд з подмишкой.Оні маленькі і їх не дуже много.Сначала це були прищі але потім вони зникли і з'явилися червоні пятна.Красние плями, всередині з білими зернишкамі.Что б це могло бути?

26 березня 21:55, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дані висипання можуть бути при стрептодермії, але для правильної постановки діагнозу необхідно особисто відвідати лікаря дерматолога для проведення огляду та призначення адекватного лікування. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Висипання на шкірі

10 квітня 11:46, 2014 Дар'я запитує:

Здравствуйте. У мене рік тому на гомілки з'явилося червоне, скоріше навіть помаранчеве плямочка, через кілька днів воно розрослося до 2 см і так і тримається, чи не розростається, по початку свербіло, зараз ніяк не турбує, окрім як своєї присутності на нозі, через місяць з'явилося таке ж на іншій нозі, абсолютно симетрично, і всі іноді вони лущаться, але не розростаються і інших плям не з'являлося. на прийомі сказали спробувати мазь: мікосептін, на що була дивна реакція, пляма сильно почервоніло, але не зникло.

Що це може бути? Чим подібне лікувати? Заранее спасибо.

10 квітня 16:08, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, без візуального огляду встановити правильний діагноз не представляється можливим. Рекомендую Вам особисто відвідати лікаря дерматолога, який проведе огляд і при необхідності зможе взяти зішкріб для проведення мікробіологічного дослідження.

Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Висип (Висипання на шкірі). Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Дерматолог

26 травня 12:10, 2014 Руслан запитує:

У мене в на чалі літа з'явилися червоні плями іноді сверблять а також на вухах і распространяються по руках і увілічівабться у розмірі з 1 милі метра до 2,5 см

26 травня 14:12, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації необхідний особистий огляд дерматолога, що дозволить встановити характер і причину висипу, виключити інфекційну природу захворювання, тому рекомендую Вам відвідати фахівця і не займатися самолікуванням. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Висип (Висипання на шкірі) Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Дерматит

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини