» » » Питання: червоні плями по тілу, містять рідину?

Питання: червоні плями по тілу, містять рідину?

7 листопада 22:47, 2011 ольга запитує:

Здравствуйте! мені 23 роки. поясніть будь ласка, що це за захворювання і як лікувати? днями стали висипати плями червоні по тілу (живіт, спина, плечі) з рідиною. трохи-трохи сверблять. в перший день було всього 3 плями. Зараз більше і в основному на животі. алергії раніше були, але з таким стикаюся вперше.

8 листопада 19:01, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем дерматологом для проведення особистого огляду та виставлення точного діагнозу. Необхідно виключити герпетичне ураження шкіри, а так само алергічну висип (докладніше про дані захворювання читайте в наступних розділах, перейшовши за посиланням Герпес, Алергія).

Більш докладно про види висипу її локалізації ви можете дізнатися прочитавши статтю Шкірний висип.

8 листопада 22:07, 2011 ольга коментує:

Спасибо. я проконсультувалася сьогодні. мені поставили діагноз-вітряна віспа

8 листопада 23:43, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Вітряна віспа, являє собою гостру інфекційну хворобу, збудником якої є віруси групи герпесу (Варіцелла Зостер). Терапія даного захворювання включає в себе симптоматичні і десенсибілізуючі препарати.

У рідкісних випадках можуть бути прописані антибіотики, при виникненні ускладнень. Рекомендується дотримуватися всі рекомендації лікаря фахівця для якнайшвидшого одужання. Детальніше про дане захворювання читайте в циклі наших статей перейшовши за посиланням Вітрянка

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини