» » » Питання: Кровотеча після постинора?


Питання: Кровотеча після постинора?

29 травня 11:02, 2014 Яна запитує:

Здравствуйте! Мені 20 років. У мене був П.А. Через 2 дні після закінчення місячних. Хлопець у мене не скінчив, але про всяк випадок я випила постинор першу таблетку через 4-5ч і другу через 12год як і написано.

Через 3 дні пішла кров і йде вже другий день, досить таки рясно. Як при місячних. Скажіть будь ласка, про що це говорить?

Чи є ймовірність того, що я завагітнію? І коли пройде кров? Мені дуже страшно

29 травня 11:43, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не було необхідності приймати гормональний контрацептив Постинор з урахуванням фази менструального циклу і відсутності сім'явиверження в піхві під час статевого акту. Кровотеча після прийому Постинора пов'язано з його механізмом дії і свідчить про те, що вагітності у Вас немає.

Воно може тривати 5-6 днів, турбуватися не варто.


Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Постинор і в циклі статей: Екстрена контрацепція. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Ймовірність завагітніти і в розділі: Контрацепція і контрацептиви


Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини