» » » Питання: Левоміцетин, очні краплі - тривалий прийом у новонароджених.?

Питання: Левоміцетин, очні краплі - тривалий прийом у новонароджених.?

30 грудня 3:37, 2011 Альбіна запитує:

У дитини ще в пологовому будинку почав гноїтися очей. Знайома педіатр нам рекомендувала очні краплі левоміцетин 5-6 разів на день.

Я капала, з першого тижня життя нашого малюка, по кілька крапель (т.к.мне здавалося що вони відразу ж випливають) 6 разів на день протягом місяця. Абсолютно ні якого ефекту нам вони не принесли, очей по колишньому гноїться.

От тільки недавно прочитала про побічну дію і жахнулася. По перше прийом у новонароджених заборонений, по друге більше 10 днів не можна, і в третіх-можуть бути дуже серйозні ускладнення аж до гіпоплазії кісткового мозга.Хочу спросіть- варто мені серйозно побоюватися ускладнень після такого застосування цих крапель?

Якщо так, то може можна почати будь - яку профілактику попередження цих ускладнень. Заздалегідь ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.

30 грудня 20:51, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку рекомендується проконсультуватися з лікарем офтальмологом необхідно виключити дакріоцистит. Тільки після проведення особистого огляду та обстеження лікар виставить точний діагноз і призначить адекватне лікування.

Можливо буде потрібно провести зондування слізного каналу. Для виключення розвитку виражених побічних ефектів при застосуванні левоміцетину, рекомендується проконсультуватися з лікарем гематологом і здати загальний аналіз крові.

Детальніше про дане захворювання у новонароджених дітей читайте перейшовши за посиланням: Дитячий окуліст.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини