» » » Питання: Ліндинет?

Питання: Ліндинет?

8 листопада 8:26, 2012 Тетяна запитує:

Здравствуйте. Підкажіть мені, будь ласка.

1. У вівторок 6 листопада випила последн 21таблетку з четвертої пачки ліндінет20 (таблетки весь місяць не пропускала, пила майже в один і той же час + 3-4години). У середу 7ноября (перший день 7-ми денної перерви) був секс, так виявилося в кінці презерватив залишився в мені (вибачте за такі подробиці)). Чи варто мені прийняти екстрені засоби контрацепції, якщо так, то як це народився цикл?

2. Мені 26 років (народжувала), прнімать ліндінет20. В принципі все влаштовує.

Чи варто перейти на більш велику концентрацію - ліндінет30? 3. У зв'язку зі зміною часових поясів в який час приймати таблетку, якщо від мого звичайного часу буде ще + 2 години?

Дякуємо за допомогу.

8 листопада 9:51, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

1. Якщо Ви застосовували Ліндинет регулярно, без спільного застосування з препаратами або речовинами, що знижують контрацептивну активність контрацептивного препарату (алкоголь, сорбенти, антибактеріальні препарати) - додаткові засоби контрацепції в період перерви не потрібні. У застосуванні Ескапелу або Постинора немає ніякої необхідності.

2. Якщо Ваш організм нормально сприймає препарат в даному дозуванні (немає кров'яних виділень в середині циклу, болів внизу живота і т.д), міняти дозування не потрібно, на Ліндинет 30 можна буде перейти пізніше. Не забувайте про те, що при застосуванні будь-якого Гормонсодержащіе контрацептиву для тривалої контрацепції, необхідно двічі на рік проходити огляд гінеколога.

Це допоможе уникнути різних можливих ускладнень, характерних для даного типу контрацепції.

3. Якщо Ви плануєте подорож, відновлювати застосування Ліндинет, після семиденного перерви, краще в комфортне для Вас час. Якщо протягом наступного циклу, час застосування препарату зміститься на 2 години з першого дня застосування - ослаблення контрацептивного ефекту не буде.

Більш докладно про препарат з групи оральних Гормонсодержащіе контрацептивів Ліндинет, його властивості та впливі на організм, а також, про правила його застосування, Ви можете прочитати в нашому тематичному розділі, з однойменною назвою: Ліндинет.

Найцікавіші новини